Love Island. Wyspa miłości

Ocena
programu
7
Dobry
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island 5": Jose przerywa milczenie po rozstaniu z Kubą

Jose i Kuba to zwycięzcy piątej edycji programu "Love Island". Ku zaskoczeniu fanów, para niedawno ogłosiła rozstanie. Uczestniczka show dopiero teraz postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos w tej sprawie. "Chcę być sama" - czytamy.

"Love Island 5": Kuba i Josie nie są razem. Para ogłosiła rozstanie

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica rozstali się – taka wiadomość obiegła portale plotkarskie po tym, jak w miniony weekend para wydała oświadczenie. 

Na InstaStory "Górala" pojawiła się długa wypowiedź, w której para tłumaczyła powody podjęcia takiej decyzji:

Po tym, jak na jaw wyszło, że Josie i Kuba – zwycięzcy 5. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" – nie są już razem, w stronę Kanadyjki zaczęły spływać słowa wsparcia.

Reklama

Sama Josie postanowiła raz jeszcze zwrócić się do swoich obserwatorów na Instagramie, publikując krótkie dopowiedzenie. Dziękując za ciepłe wiadomości ze strony internautów, jednocześnie poprosiła o wyrozumiałość. Josie Kwaśniewska wyjawiła, iż jeszcze nie czuje się na siłach, by rozmawiać o rozstaniu z Kubą…

"Love Island 5": Josie z o rozstaniu z Kubą

Na InstaStory Josie z "Love Island 5" opublikowała krótkie nagranie, zwracając się do użytkowników sieci i nawiązując do jej rozstania z Jakubem:

Już wcześniej Josie wyraźnie sygnalizowała, iż potrzebuje czasu do tego, by całkowicie otworzyć się przed internautami w kontekście historii o zakończonym już związku.

Josie i Kuba w "Love Island 5"

Josie i Kuba wygrali 5. edycję programu: "Love Island. Wyspa miłości". Piękna Kanadyjka i przystojny "Góral" od razu zyskali sympatię widzów, którzy mocno im kibicowali. W finale to właśnie Kuba i Josie otrzymali najwięcej głosów, zdobywając główną wygraną.

Po tym, jak 5. sezon "LI" dobiegł końca, zakochani skupili się na rozwijaniu relacji z dala od kamer. Obydwoje byli za to bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie wrzucali wspólne relacje. Tam też internauci dowiedzieli się, że Josie musiała wracać do Kanady. Po kilku miesiącach Kwaśniewska wróciła do Polski, a chwilę później para ogłosiła rozstanie.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy