Kultowe programy TV

Ocena
programu
6,4
Niezły
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

30-lecie Polsatu: Zygmunt Chajzer o "Idź na całość" i kultowych programach

Zygmunt Chajzer wspomina popularny teleturniej "Idź na całość" oraz inne kultowe produkcje Polsatu. Podczas gali 30-lecia stacji, porozmawialiśmy z prezenterem o fenomenie Zonka i nie tylko. Prezenter opowiedział, dlaczego według niego tak wielką popularność zyskał program... "Disco relax"!

Zygmunt Chajzer w historii Polsatu zaznaczył się jako prowadzący kultowy program "Idź na całość" (1997-2000), a także gospodarz teleturniejów "Na zawsze razem" (2005), "Grasz czy nie grasz" (2005-2007), "Moment prawdy (2009-2010) czy "Gwiezdnego cyrku" (2008). 

"Idź na całość": Wielki hit Polsatu

Emitowany w latach 1997-2001, na antenie Polsatu, teleturniej stał się prawdziwym hitem. Był czas, że zmagania uczestników śledziło nawet 10 milionów widzów!

Reklama

W grze uczestniczyły osoby wybrane spośród publiczności. Polegała ona głównie na podejmowaniu decyzji czy zabrać dotychczas zdobytą nagrodę, czy wymienić ją na inną.

Meble, biżuteria, futra, skutery, a nawet samochody - to przyciągało tysiące chętnych. Reguły były proste. Niekiedy grał jeden uczestnik, a czasem kilku. Ten, kto po kilku rundach zdobył najwyższą wygraną, dostawał się do finału. Mógł zrezygnować i zachować zdobyte nagrody albo zaryzykować. Wówczas musiał wskazać jedną z trzech bramek. Jeśli był w niej czerwony kot Zonk (w czarnym worku), zawodnik tracił wszystko.

Podczas gali 30-lecia Polsatu rozmawialiśmy z Zygmuntem Chajzerem o fenomenie programu "Idź na całość".

"Idź na całość": Fenomen Zonka

Choć emisję teleturnieju zakończono ponad 20 lat temu, widzowie chętnie wracają wspomnieniami do kultowego show. Zygmunt Chajzer opowiada, co złożyło się na popularność programu.

Jednym z elementów, który najbardziej zapadł im w pamięć był właśnie wspomniany pluszowy kot Zonk. 

Zygmunt Chajzer o kultowych programach Polsatu

Zygmunt Chajzer zapytany o kultowe programy Polsatu wymienił między innymi, "Disco relax"! Program muzyczny emitowany był w latach 1994-2002.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Chajzer | Idź na całość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama