Hotel Paradise
Ocena
programu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Randkowy show wraca na antenę. Widzów czekają zmiany!

W najnowszej edycji "Hotelu Paradise" uczestnicy przeżyją ekscytującą przygodę w samym sercu pięknego Wietnamu. Zamieszkają w regionie nazywanym "wietnamskimi Malediwami", gdzie malownicze krajobrazy, rajskie plaże i orientalna przyroda zapierają dech w piersiach. To idealna sceneria do prowadzenia miłosnych rozgrywek. Porywom serca, przeplatającym się z wymyślnymi strategiami tym razem będą towarzyszyć zupełnie nowe okoliczności. A to wszystko dlatego, że w nadchodzącym sezonie zmienią się zasady gry!

Kolejni uczestnicy zawalczą o miłość i wielkie pieniądze. Aby przetrwać w raju, muszą stworzyć pewną relację z partnerem lub partnerką. Mogą zawierać pakty, przyjmować wyrafinowaną taktykę, kierować się sercem lub rozumem. Najważniejsze, by każde Rajskie Rozdanie zakończyli w parze, a nie solo. I te reguły pozostają bez zmian. Jednak ich wybory i decyzje w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. Dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! 

Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści "Hotel Paradise", to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Reklama

"Hotel Paradise": Zmienią się zasady gry

Romantyczne uniesienia, nieoczekiwane wyznania, a także bolesne zawody - tego z pewnością nie zabraknie w tej przewrotnej grze o uczucia i wielkie pieniądze. W nowej edycji pojawi się jeszcze więcej wyzwań stawianych przez prowadzącą program - Klaudię El Dursi. Jej nadejścia zawsze będą zwiastować chwile próby dla uczestników.  W nowym sezonie zadania będą niosły ze sobą dodatkową wartość dla mieszkańców. Wiele z nich będzie nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wszystkie wydarzenia w rajskiej rzeczywistości oczywiście opatrzy swoimi błyskotliwymi i rozbrajającymi komentarzami Pan Lektor.

"Hotel Paradise" nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w marcu, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy