Hotel Paradise
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel Paradise": TVN zrealizuje kolejne edycje programu!

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, TVN 7 planuje realizację kolejnych dwóch edycji "Hotelu Paradise". Siódma edycja show ma pojawić się na ekranach wiosną 2023 roku. W roli prowadzącej znów zobaczymy Klaudię El Dursi.

"Hotel Paradise": Randkowy show powróci na ekrany

"Hotel Paradise" to program randkowy, w którym grupa singli mieszka w luksusowej willi. Przeprowadzana jest eliminacja, w której nieparzysta liczba uczestników łączy się w pary, a osoby, które nie zostają wybrane przez potencjalnego partnera odpadają z programu.

W TVN7 pojawiło się dotychczas sześć sezonów show. Dwie pierwsze edycje programu powstały na Bali i były emitowane wiosną i jesienią 2020 roku. Dwa kolejne sezony kręcone były na Zaznibarze i można je było zobaczyć w ubiegłym roku (wiosną i jesienią). Piąta i szósta odsłona została zrealizowana w Panamie - piąta pokazana była wiosną tego roku, szósta trafiła do emisji jesienią. 

Reklama

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, TVN7 i Golden Media Polska aktualnie przygotowują się do realizacji siódmej i ósmej edycji "Hotelu Paradise". Póki co nie wiadomo jednak jeszcze, gdzie będą kręcone nowe odsłony. 

Siódma edycja show ma zadebiutować na ekranach wiosną 2023 roku. Program, podobnie jak sześć poprzednich edycji, poprowadzi Klaudia El Dursi.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama