Hotel Paradise
Ocena
programu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka z "Hotelu Paradise" wygadała się na Instagramie? Kilka słów za dużo!

Gwiazdy programów rozrywkowych bardzo lubią dzielić się szczegółami ze swojego życia czy kulisami produkcji. Czasem jednak zdarza się, że powiedzą o parę słów za dużo! Czy tym razem spotkało to Agnieszkę z "Hotelu Paradise"?

Agnieszka Siedlak jest jedną z uczestniczek 8. edycji popularnego programu "Hotel Paradise". Przed rozpoczęciem programu informowała, że podczas pobytu w rajskiej willi chce nauczyć się flirtować i znaleźć kogoś, kto będzie podzielał jej podejście do życia, a przede wszystkim nie chce przelotnych znajomości. Czyżby udało się spełnić założenia? 

"Hotel Paradise": O kilka słów za dużo

Niedawno na swoim instagramowym koncie Agnieszka udostępniła stories zachęcające do uczestnictwa w kolejnej edycji "Hotelu Paradise". Powiedziała tam, że "poznała miłość swojego życia w programie", co jest bardzo ciekawe, bo na aktualnym etapie programu Agnieszka nie tworzy żadnej romantycznej relacji. 

Reklama

Często widujemy ją z Jędrkiem, ale sama mówi, że jest to tylko relacja koleżeńska. Więc jak to jest naprawdę? Czyżby zdradziła kilka słów za dużo przed finałem programu? 

Na InstaStories mogliśmy usłyszeć: 

"Jeżeli chcecie poznać miłość swojego życia tak, jak ja poznałam i ją rozwijam. Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie, to zgłaszajcie się na casting..." 

Czyżby jednak relacja z Jędrkiem miała zmienić się w coś poważniejszego? Zapewne na ostateczną odpowiedź, będziemy musieli poczekać do finału edycji, który nastąpi w połowie maja. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy