Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 3
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia": Ruszył casting do nowej edycji. Zgłoszenia otwarte

Ruszyły castingi do ósmej edycji legendarnego show "Hells’ Kitchen. Piekielna kuchnia". W piekielnej kuchni rządzi szef o anielskiej cierpliwości – Mateusz Gessler. To pod jego okiem w kilka tygodni można nauczyć się, jak być szefem kuchni, zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę, która może odmienić życie!

Jesteś pasjonatem gotowania, który będzie gotowy zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu? Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł?  

Być może to przed Tobą otworzą się wrota Piekielnej Kuchni, a wraz z nimi szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!

W tym sezonie czeka na uczestników dużo nowości, przekonaj się o tym pierwszy! Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do ósmej polskiej edycji programu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". 

Reklama

Czeka na Ciebie przygoda życia i ogromna dawka kulinarnej wiedzy! Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz na stronie hellskitchen.polsat.pl. 

Producentem wykonawczym reality show jest firma Jake Vision.

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia": Program pełen emocji

W każdym odcinku dwie drużyny - niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. 

Za nami wyjątkowo piekielna edycja "Hell's Kitchen" z nowym szefem kuchni - Mateuszem Gesslerem. Pełna emocji, kulinarnych wrażeń, wzruszeń i zaskakujących momentów

Wkrótce program powróci z ósmą edycją.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy