Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znamy zwyciężczynię trzeciej edycji "Farmy"! To w jej ręce trafi nagroda

Znamy zwyciężczynię trzeciej edycji "Farmy"! To w jej ręce trafi nagroda w wysokości 100 tys. złotych!

"Farma": Kto został najlepszym farmerem?

Angelika Kałużna zwyciężczynią trzeciej edycji "Farmy"! To ona właśnie zdobyła Złote Widły i nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. 

"Farma": Finał trzeciej edycji

W niezwykle zaciętej rywalizacji 3. edycji "Farmy" do finału dotarli Amanda Bokisz, Angelika Kałużna i Maciej Rudzki, pokonując w drodze szesnastu innych uczestników. Tegoroczna edycja wyróżniała się nie tylko unikalnym składem, w tym ośmioma kobietami i ośmioma mężczyznami, ale także mocnymi charakterami finalistów, którzy śmiało tworzyli sojusze i angażowali się w intrygi. Współpraca i pojedynki były na porządku dziennym, a przegrani sukcesywnie opuszczali program. 

Reklama

"Farma": O czym jest reality show?

"Farma" to reality show, w którym uczestnicy porzucają nowoczesny styl życia, by zamieszkać w wiejskim gospodarstwie pozbawionym udogodnień. Zadaniem uczestników jest wykonanie szerokiego zakresu obowiązków, a o ich dalszym losie w programie decyduje głosowanie odbywające się w każdym odcinku. Element rywalizacji i codzienne wyzwania nadają programowi wyjątkowego charakteru. To rywalizacja pełna przyjaźni, intryg i niespodzianek toczy się o tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. Za prowadzenie show odpowiada popularny duet prezenterów: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska

Zobacz też:

Myślisz, że na "Farmie" widziałeś już wszystko? Nic bardziej mylnego

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy