Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma" wraca na antenę Polsatu! Premiera drugiego sezonu 2 stycznia 2023

Już 2 stycznia o godzinie 20 w Polsacie wielka premiera drugiego sezonu reality show "Farma".

W nowym sezonie programu, na farmę przyjedzie kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których będzie to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmienią się tez niektóre reguły rywalizacji. Czy nowa grupa śmiałków poradzi sobie z codziennym funkcjonowaniem bez bieżącej wody i z ograniczoną ilością jedzenia? Przekonamy się już wkrótce. W tej przygodzie będą im towarzyszyć prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska i opiekun farmy, rolnik Szymon.

Reklama

"Farma" to reality show, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. W tym sezonie tak jak poprzednio czeka ich opieka nad zwierzętami oraz rozmaite prace fizyczne. 

O jedzenie będą musieli zawalczyć i nauczyć się, jak je odpowiednio wydzielać, by go nie zabrakło. W drugim sezonie "Farmy" uczestnicy znów będą między sobą rywalizować i wykonywać niecodzienne dla nich zadania, jednak nie zabraknie wielu nowości.

"Farma 2": Podwójne wyzwanie

"Oglądaliście pierwszy sezon 'Farmy'? Jeśli tak, to o nim zapomnijcie... Sezon numer dwa zobowiązuje, dlatego w tej edycji macie: dwa razy więcej zwierząt, dwukrotnie większy teren, podwójne obowiązki i calutkie zero udogodnień "-  zapowiadają prowadzące program Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Co nowego czeka farmerów? Tym razem nie będą znać dnia ani godziny pojedynków, a odpaść może więcej niż jedna osoba. Dodatkowo Farmer Tygodnia, oprócz zarządzania farmą zyska nowe przywileje. Uczestnicy spędzą na wsi aż osiem niezapomnianych tygodni, czyli o dwa więcej niż ich poprzednicy z pierwszego sezonu.  

W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji. Będą przyjaźnie, intrygi, sojusze i wojny, a nawet szykuje się romans.

Program wygra uczestnik, który zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Emisja programu już od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godzinie 20 w Polsacie.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Farma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy