Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": Premiera drugiego sezonu 2 stycznia w Polsacie

Już dzisiaj o godzinie 20:00 w Polsacie wielka premiera drugiego sezonu reality show "Farma". Powtórki odcinków emitowane będą w Polsat Go. Również tam w każdą sobotę widzowie obejrzą odcinek specjalny "Farma. Fajrant".

"Farma": Premiera drugiego sezonu 2 stycznia w Polsacie

Już dziś widzowie Polsatu poznają nowych mieszkańców Farmy, dla których będzie to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Będzie więcej zwierząt, więcej zadań i jeszcze więcej emocji.

W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji. Będą przyjaźnie, intrygi, sojusze i wojny, a nawet szykuje się romans. Czy nowa grupa śmiałków poradzi sobie z codziennym funkcjonowaniem bez bieżącej wody i z ograniczoną ilością jedzenia? Przekonamy się już 2 stycznia.

Reklama

Uczestnicy spędzą na wsi aż osiem niezapomnianych tygodni, czyli o 2 więcej niż ich poprzednicy z 1. sezonu. W tej przygodzie będą im towarzyszyć prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska i opiekun farmy, rolnik Szymon.

UWAGA: dzisiaj o godz 21:00 odbędzie się live z prowadzącymi - Iloną Krawczyńską i Marceliną Zawadzką - na profilu programu "Farma" na Instagramie.

Dla fanów programu producenci przygotowali coś specjalnego. Nieemitowane na antenie, zaskakujące i pełne humoru zadania, pozwalające fanom show poznać uczestników jeszcze lepiej, będzie można oglądać w odcinkach specjalnych "Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach - emisja w każdą sobotę od 7 stycznia o 20:00. Te odcinki dostępne będą online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl).

Program wygra uczestnik, który zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. Emisja "Farmy" od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie.

Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska. Wszystkie powtórki będzie można oglądać w Polsat Go. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy