Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": Hit Polsatu powrócił z drugim sezonem

"Farma" powróciła z drugim sezonem. Program Polsatu z charyzmatycznymi prowadzącymi: Marceliną Zawadzką i Iloną Krawczyńską zyskał dużą popularność po pierwszym sezonie. Jak uczestnicy poradzą sobie z życiem na farmie w kolejnych odcinkach? Widzowie przekonają się o tym już wkrótce.

"Farma": Nowy format okazał się hitem

"Farma" to reality show, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. W tym sezonie tak jak poprzednio czeka ich opieka nad zwierzętami oraz rozmaite prace fizyczne. 

O jedzenie będą musieli zawalczyć i nauczyć się, jak je odpowiednio wydzielać, by go nie zabrakło. W drugim sezonie "Farmy" uczestnicy znów będą między sobą rywalizować i wykonywać niecodzienne dla nich zadania, jednak nie zabraknie wielu nowości.

Reklama

Każdy odcinek pierwszego sezonu zgromadził przed telewizorami ponad milion widzów. Pierwszą edycję wygrał Kuba "Wojna" Wojnowski, tym samym zyskał tytuł SuperFarmera.

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu, na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji. 

"Farma": Kiedy i gdzie oglądać?

Program "Farma" od 2.01.2022 r. codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 na antenie Polsatu.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy