Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma. Fajrant": Uczestnicy przed kolejnym wyzwaniem. Stworzą wyjątkowe dzieła sztuki

"Farma. Fajrant" to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu "Farma" mogą jeszcze lepiej poznać jego uczestników. Co tym razem ich zaskoczy? Będą musieli popisać się talentem artystycznym i stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Jak im pójdzie?

Czy każda rzeźba to dzieło sztuki? Wiele zależy od samych artystów. Jak Farmerzy podejdą do tak zacnego tematu? Ich historie podczas prac manualnych są wyjątkowo "wyrafinowane". Będą lepsi w rzeźbieniu czy raczej w krasomówstwie? 

"Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach w każdą sobotę od 7 stycznia o 20:00, w dostępna online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl).

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu, na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Reklama

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | Farma. Fajrant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy