Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma. Fajrant": Tego nie zobaczysz w telewizji! Czas na zabawę

Już dziś pierwszy odcinek programu "Farma. Fajrant"! "Farma. Fajrant" to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu mogą jeszcze lepiej poznać uczestników i w finale zdecydować, kto najbardziej zasługuje na wygraną.

Po wielu obowiązkach na farmie przychodzi czas na zabawę. Tym razem przystąpiło do niej sześciu uczestników Farmy. Konkurencja była dość atrakcyjna, bo polegała na jedzeniu... jabłek.

Pierwsze wyzwanie to przekazywanie zawodnikom jednego wspólnego jabłka bez użycia rąk. Choć wydaje się to dość proste, dla niektórych okazało się nie lada wyzwaniem. W drugiej bitwie liczył się czas, więc tu walka była zacięta. W trzeciej za to poszło śpiewająco, bo należało wykazać się zdolnościami wokalnymi. Do finału weszła dwójka, która na koniec rozgrzała atmosferę do czerwoności.

Reklama

Co tam się wydarzyło i kto zwyciężył?

"Farma. Fajrant": Kiedy i gdzie oglądać?

"Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach w każdą sobotę od 7 stycznia o 20:00, w dostępna online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl)

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu, na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka w skórzanej kurtce na... motocyklu! Zachwyciła fanów

"Stranger Things": Noah Schanpp jest gejem. Wyznał to na filmiku

Joanna Opozda i Antek Królikowski muszą poczekać na rozwód. Kiedy pierwszy proces?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy