Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma. Fajrant": Kalamburowe zagadki przyniosły wiele śmiechu i rozluźnienia

"Farma. Fajrant" to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu "Farma" mogą jeszcze lepiej poznać jego uczestników. Kto zasłuży na wygraną w finale? Sprawdź, jak poradzili sobie w kalamburach!

Tym razem uczestnicy rozruszają głowy i wciągną do zabawy widzów. Przy rozwiązywaniu kalamburowych zagadek będzie dużo śmiechu i rozluźnienia. Choć nie wszyscy znali tę zabawę, doskonale weszli w rolę. Zaskoczeniem była lotność umysłu jednego z zawodników. Jak się okazało, prawie wszystko można pokazać. Kto ujawnił swoje zdolności aktorskie, a kto się poddał?

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Reklama

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji.

"Farma. Fajrant": Kiedy i gdzie oglądać?

"Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach w każdą sobotę o 20:00, dostępna online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl). 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go: Seriale | Farma. Fajrant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy