Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 395
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Fani mogą świętować. Czeka na nich kolejny sezon hitu Polsatu

"Farma" to reality show, który od trzech sezonów cieszy się ogromną popularnością i przyciąga przed telewizory kolejnych widzów. To właśnie dla nich telewizja Polsat przygotowała następne niespodzianki. Najbliższa edycja zapowiada się niezwykle emocjonująco. Nowe twarze pojawią się nie tylko wśród uczestników ale także wśród prowadzących i ekspertów! Czwarty sezon "Farmy" już w styczniu 2025 roku.

"Farma": Co czeka na widzów w czwartym sezonie?

Na uczestników "Farmy" będzie czekało wiele nowych, ciekawych wyzwań, które zaskoczą nie tylko ich, ale także wiernych widzów. Ci, którzy lubili oglądać pojedynki, będą szczególnie zadowoleni, bo ich z pewnością nie zabraknie. Farmerom przybędzie również pracy przy opiece nad kolejnymi zwierzętami, dzięki czemu ich czas będzie jeszcze bardziej wypełniony.

Na farmie pojawi się również nowa prowadząca, która będzie doskonałym wsparciem dla dziewczyn, a zwłaszcza dla Ilony Krawczyńskiej. Do grona opiekunek farmerów dołączy bowiem siostra Ilony, Milena Krawczyńska. To blogerka, influencerka i instruktorka tańca, która szkoliła się na Broadwayu.

Reklama

Ponadto, jest mamą dwójki chłopców oraz zapaloną podróżniczką. Milena kocha zwiedzać świat, zwłaszcza kamperem. Wraz z siostrą Iloną prowadzi profil w na Instagramie: "siostry ADiHD", który cieszy się w świecie mediów społecznościowych dużą popularnością. Wyjątkowo energetyczne siostry obserwuje pond 320 tysięcy fanów.

Nieoceniony mentor farmerów, czyli rolnik Szymon Karaś, również otrzyma wsparcie. Do jego teamu dołączy Beata Oleszek - rolniczka, gospodyni i ekspertka od kuchni tradycyjnej.

W kolejnej edycji uczestnicy powalczą tradycyjnie o nagrodę główną, którą będzie 100 tysięcy złotych oraz tytuł "Super Farmera" oraz "Złote Widły".

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska. Średnie wyniki poprzedniej edycji "Farmy" wyniosły 7,6 procenta widzów w grupie 4+ oraz 9,2 procenta w grupie 16-59.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy