Dzień Dobry TVN

Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie zmiany w "Dzień Dobry TVN". Aleksandra Kwaśniewska dołączy do programu?

Pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła informacja o zmianach w "Dzień Dobry TVN". Z programem pożegnało się aż pięciu prowadzących. Na razie nie wiadomo, kto ich zastąpi w jesiennym sezonie. Internauci mają soje typy. Część z nich stawia na Aleksandrę Kwaśniewską.

"Dzień dobry TVN": Pięcioro prowadzących żegna się z programem

Na antenie TVN kończy się nadawanie kolejnego sezonu porannego pasma "Dzień dobry TVN". W związku z zakończeniem serii na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się sensacyjne oświadczenie, w którym poinformowano, że jesienią na antenę nie wróci aż pięcioro dotychczasowych prowadzących. Wśród nich: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme.

"Kończymy kolejny sezon "Dzień dobry TVN". Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym: Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem. Aniu, Andrzeju, Gosiu to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem" - rozpoczęto komunikat.

Reklama

Na antenę jako gospodyni "Dzień dobry TVN" nie powróci także Agnieszka Woźniak-Starak, do tej pory partnerująca Ewie Drzyzdze. Jak ogłoszono, widzowie wkrótce zobaczą ją w innym projekcie.

"Dzień Dobry TVN": Kim są nowi prowadzący

W czwartek, 27 czerwca, poznaliśmy nowych prowadzących, którzy dołączą do stałej ekipy na czas wakacji. W studiu w nowej roli pojawi się m.in. Gabi Drzewiecka, czyli znana dziennikarka muzyczna mająca doświadczenie w pracy z TVN. Kojelna prowadząca to Anna Senkara, znana widzom "Dzień Dobry TVN" za sprawą swoich relacji z Wielkiej Brytanii. Wśród męskiej części ekipy zasiądzie Mateusz Hładki, który już występował na antenie programu "Dzień Dobry TVN". To właśnie on wystąpi w duecie z Gabi Drzewiecką. Kolejną osobą w wakacyjnej ekipie jest Robert Stockinger.

"24 czerwca wystartowało wakacyjne wydanie programu Dzień Dobry TVN, które przez najbliższe tygodnie będzie emitowane w każdy weekend. W ciągu tych letnich miesięcy do grona prowadzących w formie zastępstwa dołączą znani naszym widzom reporterzy" - można przeczytać w nowym oświadczeniu stacji. 

Aleksandra Kwaśniewska dołączy do ekipy "Dzień Dobry TVN"

Nie wiadomo jeszcze czy ktoś z nowych prowadzących zostanie w programie na dłużej. Wiadomo jednak, że to nie ostatnie zmiany. Fani spekulują, kto dołączy do ekipy "Dzień Dobry TVN" jesienią. Portal Show News poinformował, że jedną z potencjalnych kandydatek ma być m.in. Aleksandra Kwaśniewska. Widzowie TVN doskonale znają ją z programu "Miasto kobiet". Myślicie, że to właśnie ona będzie nową prowadzącą?

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy