Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcin Prokop został zapytany o Szymona Hołownię. Wymowna odpowiedź

Radek Bielecki z kabaretu Neo-Nówka gościł w niedzielnym odcinku "Dzień Dobry TVN". Program prowadził ulubiony duet widzów - Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. Gość "DD TVN" nie mógł się oprzeć i w rozmowie zapytał o Szymona Hołownię.

"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop zapytany o Szymona Hołownię

"Dzień Dobry TVN" to poranny program, który od 2005 roku gości na antenie. Widzowie mogą spodziewać się w nim nie tylko edukacyjnych wywiadów na ważne tematy, ale i kącika kulinarnego, prognozy pogody i ciekawych, nieraz wzruszających reportaży. Format na żywo ma jednak to do siebie, że nie wszystko można w 100% zaplanować. 

Toteż w "DDTVN" zdarzają się wpadki i zabawne sytuacje, z których później wybrnąć muszą prezenterzy. W niedzielnym wydaniu programu Marcin Prokop usłyszał niespodziewane pytanie o Szymona Hołownię. Jak w tym wypadku zachował się prezenter?

Reklama

Marcin Prokop: Wymowna odpowiedź

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościł miedzy innymi Radosław Bielecki, znany przede wszystkim z występów w kabarecie Neo-Nówka. Tym razem artysta przyszedł, by zaprezentować swoją twórczość muzyczną. Jednak przed pojawieniem się na scenie wziął udział w krótkiej rozmowie. To właśnie wtedy miała miejsce zabawna wymiana zdań pomiędzy nim, a Marcinem Prokopem.

Bielecki, odnosząc się do tytułu swojego utworu ("To musi nam się udać), zapytał nagle prezentera: "Może ten hymn powinien być hymnem twojego kolegi, Szymona Hołowni, który został marszałkiem". Marcin Prokop odpowiedział szybko i wymownie: "Mam nadzieję, że jeszcze jest moim kolegą. Trzeba sprawdzić".

Autor: Hubert Drabik

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Szymon Hołownia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy