Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hubert Urbański nowym prowadzącym "Dzień Dobry TVN"? "Jesteśmy po próbach"

Niewykluczone, że już w listopadzie widzowie "Dzień Dobry TVN" zobaczą nowych prowadzących śniadaniowy show - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jednym z kandydatów jest gospodarz "Milionerów" - Hubert Urbański.

"Jesteśmy po próbach kamerowych. Do końca miesiąca zapadnie decyzja, czy będziemy mieć czwartą parę prowadzących 'Dzień Dobry TVN' i kto ją stworzy. Nowi prowadzący dołączą do zespołu w listopadzie" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN, dodając, że wśród kandydatów na nowego prowadzącego "DD TVN" jest Hubert Urbański.

Gwiazdor programu "Milionerzy" ma doświadczenie w prowadzeniu programu śniadaniowego. W przeszłości by jednym z gospodarzy "Pytania na śniadanie".

Reklama

W medialnych prognozach największe szanse na dołączenie do stałej obsady śniadaniówki dawano prowadzącym wakacyjne wydanie programu - "Dzień dobry wakacje", czyli Annie Senkarze i Robertowi Stockingerowi lub Gabi Drzewieckiej i Mateuszowi Hładkiemu.

"Dzień Dobry TVN" od września z trzema parami prowadzących

Od września "Dzień Dobry TVN" prowadzą tylko trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. 

Z show pożegnali się: Małgorzata Rozenek-MajdanAgnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik.

Program zyskał również nowe studio.

Kazen już pod koniec sierpnia sugerowała możliwość dodania do grona prowadzących program kolejnej pary.

"Nie ukrywam, że myślę o wzmocnieniu programu czwartą parą, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie. Najpierw nauczymy się nowego studia i ułożymy na nowo ten program" - dodała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy