Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dzień dobry TVN": Stara gwardia wróci do programu? Zaskakujące informacje

"Dzień dobry TVN" to program, który w ostatnich miesiącach przechodzi spore zmiany. W czerwcu pożegnano aż sześciu prowadzących. Mówi się, że to jednak nie koniec roszad. Czy do programu wróci "stara gwardia"?

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

"Dzień Dobry TVN" to program, który w ostatnim czasie przechodzi sporo zmian. Pod koniec czerwca ogłoszono, że dotychczasowi prowadzący żegnają się z show. Mowa o Małgorzacie Rozenek-MajdanAgnieszce Woźniak-Starak, Annie Kalczyńskiej, Małgorzacie Ohme, Andrzeju Sołtysiku.

O zmianach opowiedziała w rozmowie z portalem Wirtuanemedia.pl Lidia Kazen - dyrektorka TVN. "Nie wierzę w zmiany dla zmian. "Dzień dobry TVN" zyskuje nowe studio, scenografię, bo dostosowuje się do potrzeb naszych widzów.  Chodzi o to, by w nowoczesnej formule prezentować reportaże, gości i tematy. Chcemy, aby widzowie czuli się naturalną częścią programu" - zdradziła. 

Reklama

"Dzień dobry TVN": Zmiany w składzie prowadzących

Obecnie w "śniadaniówce" naprzemiennie występują trzy duety: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Tego ostatniego widzowie wkrótce będą mieli też szansę zobaczyć w zupełnie nowej roli, będzie on bowiem nie prowadzącym, a jurorem w "Mam talent". We wspomnianym show po zakończeniu przygody z "Dzień dobry TVN" pracę udało się znaleźć również Agnieszce Woźniak-Starak. Razem z Janem Pirowskim zostali nowymi gospodarzami.

"Dzień dobry TVN": Stara gwardia wróci do programu?

Od dłuższego czasu mówi się, że do obecnego zespołu prowadzących "Dzień dobry TVN" mają dołączyć "nowe twarze". Głośno było o zaangażowaniu Huberta Urbańskiego. Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że gwiazdor "Milionerów" rzeczywiście brał udział w zdjęciach próbnych. Według medialnych doniesień miał jednak wycofać się w ostatniej chwili.

Jak podawał portal Shownews, Hubertowi Urbańskiemu na antenie "Dzień dobry TVN" miała partnerować znana z TVN24 dziennikarka Dagmara Kaczmarek-Szałkow. Para miała zadebiutować na ekranach już w listopadzie, co ostatecznie - jak wiemy - się nie stało. Stacja zaczęła mieć "spore kłopoty", ale najwyraźniej znalazła już rozwiązanie. Wspomniany serwis donosi o możliwym powrocie dawnych gwiazd. Mowa m.in. o Kindze Rusin.

"Stacja chce wrócić do starych, sprawdzonych twarzy. Będzie kuszenie Kingi Rusin, być może Marcina Mellera, pod uwagę brany jest również Piotr Kraśko. Do powrotu będą chcieli przekonać też Magdę Mołek, ale to będzie ciężkie. Nowa gwardia się nie sprawdza" - twierdzi źródło Shownews.

Autor: Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy