Doda. 12 kroków do miłości

Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Doda. 12 kroków do miłości": Emil Stępień komentuje nowy związek Dody

Po trudnych doświadczeniach w życiu prywatnym Doda wychodzi na prostą i rozpoczyna w swoim życiu nowy rozdział. Jednym z nich był udział w programie "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka próbowała otworzyć się na nowy związek oraz przechodziła terapię. Chociaż nie znalazła miłości na antenie, to nie jest już singielką. O zmiany w życiu artystki został zapytany jej były mąż, Emil Stępień.

Doda i Emil Stępień: Historia miłości

Doda poznała Emila Stępnia w 2016 roku, na premierze spektaklu "Słownik ptaszków polskich", w którym grała. Od razu znaleźli wspólny język, ale na pewno nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Wokalistka i producent szybko zostali jednak przyjaciółmi, z czasem pojawiło się głębsze uczucie. Para długo kryła się ze swoim uczuciem. 

W 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie Doda ponownie wyszła za mąż, w pełnej tajemnicy i z dala dla błysku fleszów. W tym samym roku odbyła się druga ceremonia, którą zorganizowano w hiszpańskiej Marbelli.

Reklama

Niestety, małżeństwo Dody i Emila Stępnia również nie przetrwało próby czasu - po trzech latach para postanowiła się rozstać. Nie było to łatwe i przyjemne rozstanie. Media plotkarskie rozpisywały się o szczegółach ich wspólnego życia.

Byli partnerzy Dody: Co się z nimi stało?

"Doda. 12 kroków do miłości"

O tym, że pracuje nad autorskim reality show, Doda po raz pierwszy opowiedziała w ubiegłym roku. "To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. Ale nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem. Bardziej takie w moim stylu. Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać" - powiedziała Doda podczas relacji live na Instagramie.

"Doda. 12 kroków do miłości" to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego. Jego celem było odnalezienie prawdziwej miłości, a droga, która do tego prowadziła wymagała od artystki spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Pomagał jej w tym psycholog, Leszek Mellibruda.

Emil Stępień o nowej miłości Dody

Nową miłość Doda znalazła poza programem. Listopad spędziła na egzotycznych wakacjach z nowym ukochanym. To właśnie wtedy pokazała jego twarz. Wybrankiem piosenkarki jest Dariusz Pachut, który jeszcze do marca 2022 roku był partnerem Doroty Gardias. 

Niedawno Emil Stępień został zapytany o program byłej żony oraz jej nową miłość. "Jak się pan czuje po programie '12 kroków do miłości'? Jak się pan czuje z myślą, że Doda ma nowego partnera? Że jest zakochana? Czy żałuje pan, że stracił Dodę?" - napisała jedna z fanek na jego Instagramie.

"Szanowna pani, proszę mi uwierzyć, że mam swoje życie i jestem osobą, która nie poświęca swojej cennej codzienności, by śledzić losy innych osób. Czułbym się wówczas wewnętrznie bardzo ubogi [...] Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja była małżonka, moja rodzina, wiec nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia" - odpowiedział mężczyzna. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emil Stępień | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy