Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Ocena
programu
6
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Taniec z gwiazdami": Widzowie podzieleni po półfinale. Jedni zachwyceni, inni krytykują

W poniedziałek odbył się półfinał programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z programem pożegnał się Wiesłąw Nobilski i Janja Lesar. Po emisji odcinka, w sieci zawrzało od komentarzy. Widzowie się podzielili: jedni z nich uważają, że Jacek Jelonek i Michał Danilczuk nie powinni znaleźć się w finale, a inni trzymają za nich gorąco kciuki.

Za nami półfinał programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami!". Z programem pożegnała się para numer 9 Wiesław Nowobilski i Janja Lesar! W finale w walce o Kryształową Kulę wezmą udział Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.

W półfinale gwiazdy poprosiły o wsparcie uczestników poprzednich edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami!".

Pierwszym trio na parkiecie byli Jacek Jelonek, Michał Danilczuk oraz zwycięzca 12. edycji tanecznego show Polsatu - Piotr Mróz . Zatańczyli jive’a do utworu "Wake Me Up Before You Go-Go" Wham! 

Reklama

Otrzymali 40 punktów.

"Taniec z Gwiazdami": Widzowie podzieleni po półfinale

Widzowie są podzieleni po półfinale "Tańca z gwiazdami", a to za sprawą Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Kontrowersje wokół tej pary zaczęły się jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Jelonek i Danilczuk w większości występów zdobywali wysokie noty. Jurorzy rozpływali się nad ich tańcem i nie inaczej było w półfinale. Zwrócono uwagę na ciężką pracę wykonaną przez Jacka Jelonka.

Wielu widzów uważa, że para awansowała tylko ze względu na fakt, że są pierwszą parą jednopłciową w polskiej edycji. Serwis "Plejada" cytuje komentarze:

Nie brakuje także fanów talentu tanecznego Jelonka i Danilczuka. Wielu widzów trzyma za nich mocno kciuki i uważa, że finał jest dla nich w pełni zasłużony.

"Taniec z Gwiazdami": Kiedy finał?

Finałowe starcie o Kryształową Kulę widzowie będą mogli oglądać 31 października na antenie Polsatu.

Czytaj więcej: "Taniec z Gwiazdami": Znamy finalistów 13. edycji

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy