Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Taniec z Gwiazdami": Anita Sokołowska zachwyciła jurorów. Kto odpadł?

Po dwóch latach na antenę Polsatu powrócił "Taniec z Gwiazdami" w nowej odsłonie. Program ma nowego reżysera, jurorów, choreografa i kostiumografkę. W pierwszym odcinku 14 edycji nie odpadła żadna z 12 par. Najlepsze oceny nowego jury otrzymali Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke za tango i Aleks Mackiewicz z Izabelą Skierską za walca wiedeńskiego.

Beata Olga Kowalska: Urok, wdzięk, czar

Program rozpoczęła para numer 1, czyli aktorka Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski. Zatańczyli cha-chę do utworu "I’m Every Woman" Whitney Houston.

"Ekscytacja!"- takim okrzykiem swoja karierę jurora rozpoczął Rafał Maserak. "Olga pięknie wyglądasz, masz piękne ruchy" - zachwycał się.

Ewa Kasprzyk swoją przygodę z jurorowaniem rozpoczęła kultowym tekstem z filmu "Kogel-Mogel" - "Tu jest jakby luksusowo", a taniec pary numer 1 podsumowała trzema słowami: "Urok, wdzięk i czar".

Reklama

"Wszyscy będziemy się odmładzać w tańcu" - zaproponował Tomasz Jan Wygoda. "Beatko, jesteś cudownym stworzeniem tanecznym" - oceniła Iwona Pavlović.

Mimo to jurorzy skrytykowali pracę nóg Beaty i przyznali zaledwie 18 punktów

Filip Chajzer: Nogi do niczego

Para numer 2 - Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz wykonała tango do utworu "Beliver" Imagine Dragons. "Los zwany Polsatem połączył mnie z Hanią. Dzięki temu moje życie stało się trochę lepsze" - powiedział Filip.

Prezenter, który otwarcie deklarował, że nie umie tańczyć powiedział także: "Nie jestem tu po to, żeby żartować z tańca". Przyznał, że ostatnio siedział w domu za zasłoniętymi żaluzjami i nadal nie znalazł lekarstwa na ten stan. Czy będzie nim taniec?

"Pamiętam jak kiedyś byliśmy razem na imprezie, podpierałeś ściany. Dzisiaj zawładnąłeś tym parkietem" - mówił Rafał Maserak. "Filip to nieprawda, ze ty nie umiesz tańczyć" - powiedziała Ewa Kasprzyk. "Świetna rama. Świetna!"

"Nogi do niczego, ale nie martw się moja opinią" - podsumowała Iwona Pavlović.

Para zdobyła 22 punkty.

Krzysztof Szczepaniak: W kowbojskim stylu

Para numer 3 to aktor Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Zatańczyli jive do utworu "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadły.

"Krzysiu jesteś takim promyczkiem. Świetnie się odbijałeś od parkietu" - zaczął Rafał Maserak.

"Czarna Mamba widzi. Między twoimi nogami cały stół jury przejechał" - dorzuciła Iwona.

"Bo to był taniec w stylu kowbojskim" - podsumował Rafał.

Jury przyznało 21 punktów.

Krzysztof Kszczot: Paso doble bez... paso doble

Para numer 4 to lekkoatleta, olimpijczyk i mistrz świata w biegu na 800 metrów Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn. Zatańczyli paso doble do piosenki "Hej, hej" Darii Zawiałow.

"Oczekiwałem twoich występów na arenach lekkoatletycznych, teraz czekam na występy na arenie tanecznej. A kwestie techniczne niech oceni Iwona..." - powiedział Rafał Maserak. "To był fajny występ bez wyraźnych cech paso doble" - podsumowała Iwona.

Natomiast Tomasz Jan Wygoda polecił wszystkim ćwiczenia oddechowe.

Paso doble oceniono na 18 punktów.

Roxie Węgiel: Śpiewający taniec

Para numer 5 - piosenkarka i zwyciężczyni Eurowizji Junior Roxie Węgiel i Michał Kassin zatańczyła cha-chę do utworu "Don’t Start Now" Dua Lipy.

"Tańczysz śpiewająco" -  powiedział Krzysztof Ibisz.

"Nie można oderwać od was wzroku. Młodzi, piękni, utalentowani" - zachwycała się Ewa Kasprzyk.

"Wciągasz nas od samego początku" - mówił Tomasz Jan Wygoda.

Iwona zarzuciła tańcowi Roxie zbyt mało emocji. Para zdobyła 29 punktów.

Małgorzata Królikowska-Ostrowska: Chcę się bawić

Para numer 6 - aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara zatańczyła walca angielskiego do utworu "Angel" Sarah McLachlan.

"Ponieważ ostatnie lata dały mi w kość, chcę się bawić. Na parkiecie chciałabym odnaleźć odwagę, pewność siebie, bezpieczeństwo" - powiedziała Małgorzata ze łzami w oczach. "Wejdę w ten nowy etap w życiu tanecznym krokiem" - dodała.

"Jakby anioł na tę ziemię zstąpił z nieba" - powiedziała Ewa Kasprzyk. "Cieszę się, że wreszcie robisz coś dla siebie".

"Dla wszystkich kobiet w Polsce" - dodała Iwona Pavlović. I żeby nie było za słodko dorzuciła: "Niedopuszczalne jest, żeby wszystkie kroki były od palców".

Jury przyznało za ten taniec 19 punktów.

Julia Kuczyńska: Pokora i skromność

Para numer to 7 Julia Maffashion Kuczyńska i Michał Danilczuk. Zatańczyli jive do piosenki "Blinding lights" The Weeknd.

"Kocham taniec, ale nie lubię tańczyć w parze" - powiedziała Maff. "Po to przyszłam, żeby w końcu jakiś partner mnie w końcu poprowadził".

"To było naprawdę bardzo, bardzo dobre. Musisz sama uwierzyć, że to było bardzo dobre bo było widać niepewność w twarzy" - ocenił Tomasz Jan Wygoda.

"Jakieś anioły tańczą w tej edycji. Jesteś osobą bardzo znaną a w twoim tańcu widać  pokorę i skromność. Kicki były fantastyczne" - dodała Iwona Pavlović.

Para otrzymała 29 punktów.

Dagmara Kaźmierska: Całe życie mam bal

Para numer 8 to Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu "Lubię wracać" Zbigniewa Wodeckiego

"Walca angielskiego tańczy się na balach. Pamiętasz jakiś swój bal?" - pytał Marcin Hakiel. "Ja mam całe życie bal" - oznajmiła Dagmara. "Wiem, że się bałeś, że kulawca ci dali, ale ja dam radę. Nie zawiodę cię". Walca zadedykowała zmarłej babci Eli, która była fanką "Tańca z Gwiazdami".

"Wydawało mi się do dzisiaj że to ja jestem królową życia ale ustępuję ci miejsca", powiedziała po występie Ewa Kasprzyk. "Jak zaczęłaś tańczyć, to takiego speeda dostałaś, jakbyś w Ciechocinku tańczyła. Wyskakiwałaś z rytmu" - zarzuciła Dagmarze Iwona Pavlović.

"Lubisz wracać, tam gdzie byłeś już?", zapytał Marcina Hakiela Rafał Maserak. "Do "Tańca z Gwiazdami"? Bardzo", odpowiedział Marcin.

Parę oceniono na 17 punktów.

Kamil Baleja: Idealny od pasa w górę

Para numer 9 - Kamil Baleja i Magdalena Perlińska wykonała rumbę do utworu "Careless Whisper" George’a Michaela. "Uroda zdecydowanie nie radiowa. Rozumiem już co to znaczy 'wszyscy szaleją za Baleją'. Chemia taneczna będzie" - powiedziała Magda. Kamil dodał: "Najtrudniej wyjść ze swojej strefy komfortu".

"Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a Kamil świetnie kończy" - oceniła Ewa Kasprzyk nawiązując do spektakularnego zakończenia tańca, kiedy Kamil położył się na partnerce.

 "Od pasa w górę idealny tancerz. Dalej już nie. I pierwszy raz to widzę - robisz kroki w rumbie od pięty?", dziwiła się Iwona Pavlović.

Taniec oceniono na 17 punktów.

Anita Sokołowska: Wystrzałowe tango

Para numer 10 to aktorka Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Zatańczyli tango do piosenki "Początek" Krzysztofa Zalewskiego. Anita przyznała, że osiem razy skoczyła ze spadochronem z wysokości czterech tysięcy metrów.

"To było zaj***te" - wykrzyknął Rafał Maserak.

"Gdybym powiedziała, że mi się podobało, to nic bym nie powiedziała. Łączy nas to, ze też tańczyłam tango i tez skakałam ze spadochronem" - powiedziała Ewa Kasprzyk.

Jurorzy ocenili parę na 32 punkty.

Aleks Mackiewicz: Czarna Mamba się wzruszyła

Para numer 11 to aktor Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Wykonali walca wiedeńskiego do utworu "Perfect" Eda Sheerana.

"Jaram się jak pochodnia. Jak stara stodoła" - wyznał Aleks.

"Aleks to było nie do uwierzenia. Połączyłeś wszystkie wartości techniczne tego tańca i pięknie to zatańczyłeś". Wzruszyłam się" - powiedziała Iwona Pavlović.

Również Aleks był wzruszony, bo w jego oczach pojawiły się łzy. "U twojego boku stoi mistrzyni świata. Nie spierdziel tego" - dodał Rafał Maserak.

Para otrzymała 32 punkty.

Maciej Musiał: Wisienka na torcie

Para numer 12 czyli aktor Maciej Musiał i Daria Syta zatańczyli cha-che do utworu "Can’t Stop Feeling" Timberlake'a.

"Umiem tańczyć, ale po swojemu. Lubię bale i lubię balować" - powiedział Maciej Musiał.

"Masz feeling, flow. Jeżeli tak się kończy nasz program, to będzie rewelacja" - ocenił Rafał Maserak.

"Dla mnie to była wisienka na torcie tego programu" -  dodała Ewa Kasprzyk.

Para dostała 28 punktów.

"Taniec z Gwiazdami": Wszystkie pary tańczą dalej

Ponieważ tym razem nikt nie odpadł, punkty i głosy widzów otrzymane przez pary w pierwszym odcinku będą liczyły się w kolejnym.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy