Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Filip Chajzer o wynikach "Tańca z gwiazdami". "Dałem z siebie wszystko"

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnały się dwie pary: Filip Chajzer i Beata Olga. Jednak fani nie są zadowoleni z werdyktu i głośno o tym mówią. Prezenter postanowił zabrać głos.


Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" pełen był wiosny i radości, jednak nie dla wszystkich był to szczęśliwy występ. Beata Olga zatańczyła tango, które zostało ostro skomentowane przez Iwonę Pavlović. Występ Filipa Chajzera również nie należał do udanych. Właśnie ta dwójka gwiazd musiała się pożegnać z programem, co wywołało burzę. 

"Taniec z gwiazdami": Filip Chajzer komentuje werdykt

Po emisji najnowszego odcinka “Tańca z gwiazdami" Filip Chajzer postanowił zabrać głos w sprawie wyników. W poście opublikowanym na Instagramie przyznał, że jest mu przykro, ponieważ ciężko pracował przez ostatnie miesiące. 

Reklama

"Kochani co mogę powiedzieć. Myślałem, że brak talentu da się przezwyciężyć ciężką pracą. Trenowałem codziennie od początku lutego. Z sobotami i niedzielami. Niestety jak widać myliłem się... przykro mi strasznie, że zawiodłem, ale to... też jest spoko. (...) Ps. Haniu jesteś najlepsza! Dziękuję za wszystko. Dałem z siebie wszystko."

Posypały się słowa wsparcia od fanów i nie tylko. Anita Sokołowska tak skomentowała oświadczenie Filipa Chajzera: 

"Filip, moje serce dziś pękło !!!! Jesteś wspaniały!!! Jesteś radością i nostalgią !!! Szkoda, że Cię już nie będę widzieć w BARAŃSKI SPA !!! jaka to wielka szkoda !!! Jesteś wielkim promykiem !!! KochOm !!! I @hannazudziewicz też KochOm - bezgranicznie !!!!!!" 

Jak widać, w programie nie brakuje emocji, a wielkimi krokami nadchodzi kolejny odcinek programu. Czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy? 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 14 | Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy