Reklama

"zziajani": Znamy pełną obsadę nowego miniserialu TVP2

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego miniserialu Dwójki „zziajani”. Kilka dni temu jako pierwsi informowaliśmy, że główną rolę zagra w nim Michał Czernecki. Dziś wiemy już, która z aktorek wcieli się w jego żonę!

Producentka Anna Jaroch-Okapiec przyznaje, że o rolę ciężarnej żony głównego bohatera "zziajanych" starało się kilka znanych i lubianych aktorek, a wybór tej jednej wcale nie był łatwy. Ostatecznie serialową partnerką Michała Czerneckiego została... Agnieszka Sienkiewicz, która brała udział w castingach obok  m. in. Weroniki Książkiewicz, Anny Muchy, Aleksandry Hamkało i Karoliny Gorczycy.

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz i Michał Czernecki oraz pozostałe gwiazdy "zziajanych" mają już za sobą pierwsze spotkanie na planie. Przypomnijmy, że nowy miniserial TVP2 ma być lekką, zabawną i bardzo optymistyczną opowieścią o parze, z którą będą mogły identyfikować się tysiące telewidzów. Główni bohaterowie - dziennikarz sportowy Tomek i  pracująca w reklamie  Basia - to ludzie tuż po trzydziestce oczekujący na dziecko. Są wobec siebie bardzo serdeczni i każdym słowem, każdym zachowaniem dają sobie do zrozumienia, że po prostu się kochają.

Ważną rolę w ich wspólnym życiu odegra bardzo przejęty zbliżającymi się narodzinami wnuka dziadek Stanisław (Jacek Braciak) - szorstki z pozoru wojskowy, który we wszystkim, co robi, kieruje się wyłącznie dobrem rodziny. W serialu pojawiać się też będzie elegancka babcia Irena (Aleksandra Konieczna)... a także przyjaciółka Basi Iwona (Anna Smołowik) i przyjaciel Tomka - Stefan (Dawid Zawadzki).

Niewykluczone, że nowa serialowa produkcja Dwójki stanie się już wkrótce hitem na miarę "rodzinki.pl" i "Boskich w sieci".

Czekając na premierę "zziajanych", zajrzyjcie do naszej galerii - prezentujemy w niej pierwsze zdjęcia z planu miniserialu!


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz | Michał Czernecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje