Reklama

Zwycięzcami są!

Wczoraj rozdano prestiżowe nagrody Satellite Awards 2010. Sprawdź kto otrzymał złotą statuetkę!

Najlepszy serial dramatyczny

Reklama

Wygrał: Breaking Bad

Boardwalk Empire

Dexter

Friday Night Lights

Żona idealna

Mad Men

Tudorowie

Najlepszy serial komediowy lub musical

Wygrał: The Big C

Rockefeller Plaza 30

Glee

Współczesna rodzina

Siostra Jackie

Raising Hope

Wszystkie wcielania Tary

Najlepszy miniserial

Wygrał: Sherlock

Carlos

Emma

Pacyfik

The Pillars of the Earth

Small Island

Najlepszy film telewizyjny

Wygrał: Temple Grandin

The Diary of Anne Frank

The Special Relationship

When Love is Not Enough

You Don't Know Jack

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

Wygrała: Connie Britton - Friday Night Lights

January Jones - Mad Men

Julianna Margulies - Żona idealna

Anna Paquin - Czysta krew

Mary-Louise Parker - Trawka

Katey Sagal - Sons of Anarchy

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

Wygrał: Bryan Cranston - Breaking Bad

Kyle Chandler - Friday Night Lights

Josh Charles - Żona idealna

Michael C. Hall - Dexter

Jon Hamm - Mad Men

Stephen Moyer - Czysta krew

Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu

Wygrała: Laura Linney - The Big C

Jane Adams - Hung

Toni Collette - Wszystkie wcielania Tary

Edie Falco - Siostra Jackie

Tina Fey - Rockefeller Plaza 30

Lea Michele - Glee

Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu

Wygrał: Alec Baldwin - Rockefeller Plaza 30

Steve Carell - Biuro

Thomas Jane - Wyposażony

Danny McBride - Eastbound & Down

Matthew Morrison - Glee

Jim Parsons - Wielka teoria podrywu

Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym

Wygrała: Claire Danes - Temple Grandin

Hope Davis - The Special Relationship

Judi Dench - Return to Cranford

Naomie Harris - Small Island

Ellie Kendrick - The Diary of Anne Frank

Winona Ryder - When Love is Not Enough

Ruth Wilson - Luther

Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym

Wygrał: Al Pacino - You Don't Know Jack

Benedict Cumberbatch - Sherlock

Idris Elba - Luther

Ian McShane - The Pillars of the Earth

Barry Pepper - When Love is Not Enough

Dennis Quaid - The Special Relationship

David Suchet - Agatha Christie Poirot: Murder upon the Orient Express

Najlepsza aktorka drugoplanowa

Wygrała: Brenda Vaccaro - You Don't Know Jack

Julie Bowen - Współczesna rodzina

Rose Byrne - Układy

Sharon Gless - Burn Notice

Jane Lynch - Glee

Catherine O'Hara - Temple Grandin

Elisabeth Moss - Mad Men

Archie Panjabi - Żona idealna

Najlepszy aktor drugoplanowy

Wygrał: David Strathairn - Temple Grandin

Ty Burrell - Współczesna rodzina

Bruce Campbell - Burn Notice

Chris Colfer - Glee

Alan Cumming - Żona idealna

Neil Patrick Harris - How we Met Your Mother

Aaron Paul - Breaking Bad

Martin Short - Układy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje