"Złoty chłopak": Fuat i Asuman rozwodzą się. Kobieta ma wypadek samochodowy

"Złoty chłopak" to serial tureckiej produkcji, który podbił serca polskich telewidzów. Na TVP pojawił się pod koniec sierpnia tego roku zastępując "Krawcową z Madrytu". Każdy odcinek jest pełen emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Co wydarzy się w odcinkach 69-72 serialu "Złoty chłopak"?

"Złoty chłopak" opowiada o Fericie, młodym i przystojnym mężczyźnie. Główny bohater w pełni korzysta z życia, przez co może się wydawać nieodpowiedzialny. Niepoważne podejście chłopaka przeszkadza jego dziadkowi, Halisowi. Bierze więc sprawy w swoje ręce i decyduje się spróbować okiełznać wnuka. Stara się go przekonać do stabilnego i ustatkowanego życia. Czy się to uda? To się okaże w kolejnych odcinkach "Złotego chłopaka".

Reklama

“Złoty chłopak” odc. 69. Streszczenie: Seyran posądza męża o zdradę

Dziadek powraca do firmy, co nie podoba się Orhan i Fuat. Teraz sprawy, które ukrywały, mogą wyjść na jaw i mężczyzna dowie się co robiły. Fuat jest zazdrosny o brata. Według niego Feritowi występki uchodzą na sucho i odchodzą w niepamięć. On za to jest wykorzystywany.

Seyran udaje się do Ferita do pracy. Nieświadoma kobieta posądza męża o kłamstwa i zdradę. Jest absolutnie załamana. Gdy odkrywa, co jest prawdą, nie może w to uwierzyć.

“Złoty chłopak” odc. 70. Streszczenie: Halis jest wściekły na Farita

Gdy Kazim wraca do domu, nikogo tam nie zostaje. Ma on żal i pretensje do swojej ciotki, która wciąż zabiera jego żony na przejażdżki. Hattice decyduje się na wyjaśnienie sprawy. Kazim żąda od niej, żeby postarała się dla niego o biuro u Halisa.

Seuran i Ferit idą na kolację z panem Efe. Mąż kobiety jest głęboko zaskoczony powodem spotkania. Fuat postanawia skonfrontować swoje myśli z dziadkiem. Żali się mu, że ten traktuje lepiej Ferita. Informacja wywołuje oburzenie u Halisa.

“Złoty chłopak” odc. 71. Streszczenie: Faut i Asuman rozwodzą się

Seyran ogarniają złe myśli po tym, jak Ferit poinformował ją, że późno wróci z pracy. Kobieta ma złe przeczucie. Latifa jest zastraszana przez Ifakat. Fuat postanawia przeprosić Asuman za to, jak się zachowywał. Po długiej i szczerej rozmowie decydują się na rozwód. Orhan wybiera się z żoną do restauracji na kolację.

“Złoty chłopak” odc. 72. Streszczenie: Halis ma nietypową prośbę do Seyran

Ferit przygotowuje niespodziankę dla żony. Seyran uważa, że inicjatywa ze strony mężczyzny jest nieszczera. Orhan przestaje ukrywać się przed żoną i informuje ją, że działał za plecami ojca. Fuat upija się i w takim stanie postanawia poinformować wszystkich o rozwodzie. Orhan uspokaja syna. Seyran dostanie nietypową prośbę od Halisa. Ifakat rozmawia z Suną, że Fuat bierze rozwód. Tym samym sugeruje jej, że będzie szukał kolejnej kobiety.

“Złoty chłopak” odc. 73. Streszczenie: Seyran planuje pogodzić Fuata i Asuman

Seyran, Suna i Asuman wyjeżdżają do domku letniskowego, żeby odpocząć od całego zamieszania i kłótni. Seyran knuje z Feritem. Mężczyzna wraz z Abidin mają podstępem zawieźć do domku kobiet Fuata. Tam pogodzą parę. Asuman ma wypadek, jej auto wpada w poślizg i wpada do rowu. Gdy mężczyźni realizują plan, dowiadują się o zdarzeniu, które zablokowało drogę. Pasażerkom pojazdu na szczęście nic się nie stało.

Kazim udaje się do siedziby firmy Korhanów. Halis pokazuje mu jego nowy pokój, gdzie będzie mieć własne biuro. Matka Pelin chce, żeby Feirt poniósł konsekwencje za to, że jej córka poczuła się zhańbiona.

“Złoty chłopak” odcinki 69-73. Kiedy i gdzie oglądać?

"Złoty chłopak" emitowany jest na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku. Serial można oglądać codziennie o godzinie 14. Kolejne epizody "Złotego chłopaka" obejrzymy w następujące dni:

  • Odcinek 69 - poniedziałek 4 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 70 - wtorek 5 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 71 - środa 6 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 72 - czwartek 7 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 73 - piątek 8 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1.

Wszystkie odcinki produkcji "Złoty chłopak" dostępne są na platformie TVP VOD. Więcej informacji i newsów na temat seriali i kulisów ich powstawania znajdziecie na naszym Facebooku lub Instagramie Świat Seriali.

Zobacz również:

"Złoty chłopak": Ferit przywozi Pelin do domu. Kazim zostaje postrzelony

"Złoty chłopak": Gangsterzy szukają Ferita. Serter dewastuje mieszkanie Pelin

Zakończenie 1. sezonu serialu "Złoty chłopak". Ferit o mały włos uniknie śmierci

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy