Reklama

Zemsta na prześladowcach

Ruszyły zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu sensacyjnego "Dura Lex" opowiadającego o kobiecie, która mści się niczym hrabia Monte Christo.

To pełna napięcia historia o kimś, kto po dwudziestu latach powraca do kraju, aby zemścić się na swoich prześladowcach. Nie zabija, lecz krok po kroku odbiera im to, co dla nich najważniejsze.

- Niekiedy są to pieniądze, innym razem prestiż i dobre imię - mówi reżyser Maciej Dutkiewicz.

- Marta to kobieta z przeszłością, która zrobiła wiele, aby zapomnieć o traumatycznych przeżyciach. Nie do końca jednak może wymazać z pamięci to, co ją spotkało - dodaje grająca główną rolę Urszula Grabowska.

- Po powrocie z Kanady zakłada fundację pomagającą ofiarom gwałtu, walczy z handlarzami żywym towarem. Jest bogata, ale wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza wyłącznie swojej ciężkiej pracy.

Reklama

Matka, córka i inni

Marta ma córkę, która jest owocem gwałtu sprzed dwudziestu lat. Ania (Maria Niklińska) myśli, że ojciec zginął tragicznie przed jej urodzeniem.

- Żyje w zupełnej nieświadomości, nie wie, jaki dramat spotkał jej matkę. Cieszy ją luksusowa willa z basenem, jest trochę zblazowana i zbuntowana - mówi aktorka.

W rolach policjantek zobaczymy w serialu Sonię Bohosiewicz i Maję Hirsch.

- Gram informatyczkę pracującą w wydziale techniki operacyjnej. Podkochuję się w moim przystojnym przełożonym, którego na treningach dżudo niejednokrotnie kładę na łopatki. Tomasz albo świetnie udaje, albo nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo mi na nim zależy - zdradza Maja Hirsch.

kras

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Urszula Grabowska | Sonia Bohosiewicz | Na krawędzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama