Reklama

Zatańczy z innymi gwiazdami

Katarzyna Herman, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu TVN "Układ warszawski", będzie jedną z uczestniczek XIII edycji show "Taniec z gwiazdami". Wszystko wskazuje na to, że jesień w TVN będzie należała właśnie do niej!

Katarzyna Herman to jedna z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Niechętnie udziela wywiadów, rzadko zgadza się na udział w sesjach zdjęciowych, jak ognia wystrzega się mówienia publicznie o swoim życiu prywatnym. Pytana o nie, najczęściej zbywa dziennikarzy stwierdzeniem, że ma cudowną rodzinę i czuje się spełniona w roli... kobiety.

Reklama

Aktorka, znana m.in. z ról Marty Lipskiej w "Kryminalnych", Magdy Basiak w "Odwróconych", Aleksandry Pysznej w "Ekipie", i Janeczki Jurewicz w "Bożej podszewce", jesienią tego roku najprawdopodobniej przeżyje ogromny wzrost zainteresowania mediów swoją osobą. Powód? Katarzyna Herman wystąpi w najpopularniejszym polskim programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami". Każdy, kto decyduje się na udział w tym show, musi liczyć się z tym, że przyciągnie uwagę prasy.

Katarzyna Herman, jak udało się nam dowiedzieć, rozpoczęła już przygotowania do programu. Podobno trenuje taniec pod okiem świetnego tancerza, by - gdy stanie na parkiecie "Tańca z gwiazdami" - od razu zdobyć uznanie widzów i jurorów. Czy tak się stanie? Z odpowiedzią na to pytanie musimy poczekać do pierwszej niedzieli września, bo właśnie wtedy ruszy XIII edycja "Tańca".

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Herman | Taniec z gwiazdami | Układ Warszawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje