Reklama

Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

Internauci nie szczędzą słów na prawie każdy temat. Hejt wylewa się w mediach społecznościowych na wiele osób. Z niepochlebnymi komentarzami często spotykają się m.in. Anna Wendzikowska, Monika Zamachowska, Laura Samojłowicz, czy Agnieszka Włodarczyk.

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz ("M jak miłość", "39 i pół") podpadła widzom i kolegom z branży przy okazji prac na planie serialu "Hotel 52".

Reklama

Media donosiły m.in. o tym, że aktorka stroi fochy i doprowadza do konfliktów podczas zdjęć do produkcji Polsatu. Samojłowicz cieszyła się opinią "trudnej we współpracy".

Na jakiś czas zniknęła z ekranu, aby powrócić po kilku latach i wystąpić w szóstej edycji "The Voice of Poland".

Później zagrała w jednym z odcinków "Śladu", a od br. możemy oglądać ją w produkcji "Policjantki i policjanci" w roli młodszej aspirantki Kariny.

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska od jakiegoś czasu pojawia się na łamach wielu gazet i stronach portali internetowych, a każda informacja o jej życiu prywatnym spotyka się z wielkim zainteresowaniem i niestety, jeszcze większym hejtem.

Internauci krytykują ją i piszą niewybredne, przepełnione jadem komentarze nie ważne czy artykuły dotyczą jej występu w "Pytaniu na śniadanie", czy małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim.

Prezenterka naraziła się komentującym, kiedy zaczęła spotykać się z popularnym aktorem (Zbigniew Zamachowski zostawił dla niej rodzinę) i opowiadać o szczegółach ich życia prywatnego, włączając w to batalię o alimenty.

Hejt na Monikę Zamachowską wylał się również z powodu jednego z odcinków programu "Pytanie na śniadanie", w którym wraz z Michałem Olszańskim przeprowadziła wywiad z Jarosławem Kaczyńskim.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL