Reklama

Wygraj serial "Dom Saddama"

Dołącz do nas na facebook'u, weź udział w naszym konkursie i wygraj film na DVD "Dom Saddama" - wyśmienitą produkcję HBO.

Niedawno stuknęła nam setka fanów naszego profilu. By uczcić tę okazję zorganizowaliśmy dla was konkurs. Co prawda, nie będzie stu płyt do wygrania, ale za to cztery z wyśmienitym serialem "Dom Saddama".

Reklama

Konkurs jest skierowany do wszystkich, którzy przyłączą się (albo już należą) do naszej serialowej społeczności na Facebook.com.

Aby wziąć w nim udział wystarczy spełnić trzy dziecinnie łatwe do spełnienia warunki:

1) zostać fanem "Świata Seriali. pl" na Facebook.com.

2) Następnie należy udostępnić na swojej facebook'owej tablicy konkursowy wątek (za pomocą przycisku "udostępnij").

3) Wpisać w komentarzu do konkursowego wątku swoją odpowiedź na pytanie:


Dlaczego "Dom Saddama" oglądać wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej?


4 najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone płytami DVD z mini-serialem HBO "Dom Saddama". Bierzemy pod uwagę pomysłowość i dowcip. Na wasze odpowiedzi czekamy do wtorku, 9 lutego 2010. Zwycięzców poinformujemy za pomocą wiadomości na facebook'u w środę, 10 lutego, a nagrody zostaną wysłane pocztą.

Łatwo dołącz do fanów Świata Seriali.PL już teraz:

ŚwiatSeriali.pl on Facebook


I jeszcze kilka słów o nagrodzie:

"Dom Saddama" to trzymający w napięciu i określany przez krytyków mianem "Rodziny Soprano z Bliskiego Wschodu" 4-odcinkowy miniserial opowiadający historię kilkudziesięciu lat krwawych rządów Saddama Hussajna z perspektywy członków jego rodziny oraz najbliższych współpracowników.

Fabuła rozpoczyna się w 2003 roku od słynnego wystąpienia ówczesnego prezydenta George'a W. Busha, w którym wzywa on dyktatora do natychmiastowego poddania się. Saddam nakazuje swojej rodzinie uciekać, a sam przygotowuje się do walki z siłami koalicji. W tym momencie akcja przenosi się do roku 1979, do czasów kiedy w wyniku politycznych intryg, szantażu, a nawet zabójstw, Hussajn przejmuje władzę w Iraku.

Film ukazał się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Galapagos Films.


Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje