"Współczesna rodzina" się powiększy

W piątym sezonie serialowa rodzina zyska nowego członka. Do obsady dołączy komik i aktor - Adam DeVine. Wcieli się w postać Manny’ego.Co prawda we "Współczesnej rodzinie" jeden Manny już jest - grany przez Rico Rodrigueza, syn Glorii (Sofia Vergara). Czy jego pozycja zostanie zagrożona? Raczej nie. Przydomek postaci granej przez DeVine’a nie pochodzi od imienia, a raczej zawodu jaki wykonuje. Aktor wcieli się w "pana nianię" czyli po angielsku "male nanny" (w skrócie "manny").

Christoper Lloyd, współtwórca serii, zdradził, że nowy Manny będzie pomagał Glorii i Jayowi (Ed O’Neil) przy nowonarodzonym dziecku. DeVine nie wejdzie na razie do głównej obsady, pojawi się jedynie w kilku odcinkach.

Reklama

Lloyd potwierdził także informację o tym, że w nadchodzącym sezonie Cam i Mitch na pewno rozważą kwestię małżeństwa. "Wokół tego tematu rozgorzeje gorąca dyskusja" - powiedział producent.

Dodał również, że widzowie mogą spodziewać się odcinka wakacyjnego, którego akcja będzie się toczyć w zagranicznym kurorcie. Ponadto, jako że w zeszłym roku w serii nie pojawił się odcinek świąteczny, powinniśmy się spodziewać takowego w bieżącym sezonie.

Ostatnia informacja, jaką podzielił się producent, dotyczy Kevina Harta - sąsiada Claire i Phila, którego ponownie zobaczymy w jednym z odcinków nowej serii.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Współczesna rodzina | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy