Reklama

Wreszcie ma syna!

Cezary Pazura, czyli Wiktor Maliszewski z "Facetów do wzięcia", doczekał się syna! Kilka dni temu powitał na świecie malutkiego Antoniego."Państwo Pazurowie cieszą się ogromnie, że Antoni szczęśliwie przyszedł na świat i na pewno są w tej chwili jedną z najszczęśliwszych rodzin na świecie" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu, jakie do mediów przesłała Joanna Getka-Kaczor pełniąca funkcję Personal PR Menagera Cezarego Pazury.

Reklama

Żona aktora i jego synek czują się znakomicie. Oboje są już w domu pod troskliwą opieką Cezarego, który jest przy nich przez cały czas.

Przypomnijmy, że Cezary Pazura ma już dwie córki - 22-letnią Anastazję z pierwszego małżeństwa z Żanetą Pazurą oraz Amelię, którą trzy lata temu urodziła jego obecna żona. Aktor nigdy nie krył, że bardzo chciałby mieć także syna. Dziś z dumą patrzy na Antoniego, który urodził się niewiele ponad miesiąc po jego 50. urodzinach.

- Syn na 50. urodziny będzie dla mnie najwspanialszym prezentem - powiedział niedawno.

- Już z pierwszym dzieckiem - Amelią - próbowaliśmy trafić również na moje urodziny, ale córce nie spieszyło się na świat i urodziła się dwa tygodnie po nich - żartował w wywiadzie tuż przed narodzinami syna.
Cezary Pazura był obecny przy żonie, kiedy rodził się Antoni. Nie wyobrażał sobie nawet, by w tak ważnej chwili zostawić Edytę samą.

- Być przy porodzie swojego dziecka to niezwykłe przeżycie - mówił trzy lata temu tuż po tym, jak na świecie pojawiła się Amelka.

Edyta Pazura, żona aktora, zamierza lada moment, gdy tylko odpocznie po porodzie, zająć się przygotowaniami do obrony swojej pracy magisterskiej z zarządzania, które studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz jednak razem z mężem i dziećmi chce choć na kilka dni wyjechać na Mazury.

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Faceci do wzięcia | seriale | Pazura ma syna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje