Reklama

William Levy gra na trzy fronty?

William Levy ciężko pracuje na opinię namiętnego latynoskiego amanta. Dlatego Elizabeth Gutiérrez musi się nim dzielić nie tylko z Ximeną Navarrete, ale również z Adrianą Acostą.

Perypetie sercowe przystojnego Kubańczyka mogłyby stać się kanwą fascynującej telenoweli. Aktor nie potrafi się bowiem oprzeć urokom kobiet, mimo że od kilkunastu lat jest związany z Elizabeth i ma z nią dwójkę dzieci. Pewnie dlatego nieśpieszno mu do ślubu z wyrozumiałą partnerką...

Reklama

Wstydliwy romans?

Wciąż pojawiają się spekulacje co do romansu Levy’ego z Ximeną. Aktor kategorycznie zaprzecza, jednak mało kto mu wierzy po publikacji zdjęć, przedstawiających jego i Navarrete w hotelu. Również przyjaciele byłej Miss Universum potwierdzają, że łączy ją bliska zażyłość z aktorem. Podobno Ximena nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ Willliam formalnie nie jest żonaty z Elizabeth i nie zanosi się na zmianę jego stanu cywilnego.

Jednak Levy widocznie nie podziela jej poglądów, ponieważ wciąż woli utrzymywać ten związek w tajemnicy. Dlatego Navarrete wciąż nie może czuć się pewnie. Tym bardziej, że buzujący testosteronem Willy zainteresował się już inną ognistą brunetką.

Kolejna do kolekcji

Adriana Acosta ma 23 lata, jest modelką i brała udział w konkursie Miss Latina. William poznał ją za pośrednictwem Elizabeth. Piękność od razu wpadła w oko aktorowi, który szybko zdobył jej numer telefonu. Para zaczęła spotykać się w tajemnicy, jednak Gutiérrez odkryła w telefonie Levy’ego erotyczne sms-y, które wymieniał z Arianą.

Oczywiście mężczyzna upierał się, że on i Acosta tylko się przyjaźnią. Aktorka postanowiła namówić partnera na przeprowadzkę z Miami do Los Angeles, żeby rozdzielić go z nową kochanką. Również Ximena była zaniepokojona plotkami o kolejnym romansie Levy’ego, ale William przekonał ją, że tylko ona się liczy.

Nerwy na wodzy

Fani latino i dziennikarze wciąż zastanawiają się, kiedy Elizabeth straci cierpliwość i odejdzie od niewiernego Willy’ego. Wprawdzie zdarzały im się kryzysy i przerwy w związku, ale Kubańczyk zawsze mógł liczyć na przebaczenie Gutiérrez. Niektórzy twierdzą, że aktorka za bardzo przyzwyczaiła się do luksusowego życia, jakie wiedzie u boku Williama. On nie może narzekać na brak nowych ról, natomiast jej kariera stanęła w miejscu. Dlatego definitywne rozstanie oznaczałoby znaczne pogorszenie jej sytuacji materialnej.

Z drugiej strony Levy jest wzorowym ojcem, ma wspaniały kontakt ze swoimi dziećmi. Może dlatego Eli regularnie chowa dumę do kieszeni i udaje, że wszystkie plotki o zdradach Williama są nieprawdziwe? W samym epicentrum afery z dwoma kochankami paparazzi wyśledzili, że aktorka przygotowała dla ukochanego przyjęcie z okazji 34. urodzin. Wygląda więc na to, że William zawsze może liczyć na bezpieczną przystań u jej boku. Natomiast niezbędną dawkę adrenaliny zapewni mu Ximena, Adriana i inne piękne kobiety, które z pewnością pojawią się na horyzoncie przy okazji kręcenia kolejnych filmów czy seriali.

akw

Dowiedz się więcej na temat: William Levy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje