Reklama

Wielkie powroty! Co szykują TVN, TVP i Polsat?

​Aktorzy długo czekali na tę wiadomość! Wreszcie stało się: można wracać na plan. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Nie musimy się już obawiać, że w TV zabraknie nowości. Po przerwie spowodowanej pandemią, prace na planach wznawiają ekipy popularnych polskich seriali. Czeka nas też kilka niespodzianek.

TVP

Reklama

Latem powstaną nowe zdjęcia do premierowych odcinków "Na dobre i na złe". Wiadomo, że przynajmniej jeden z nich zostanie poświęcony walce lekarzy z Leśnej Góry z wirusem SARS-CoV-2.

Dobre wieści mamy również dla fanów "Stulecia Winnych". Zobaczymy trzeci sezon tej sagi. Osią fabuły będą problemy małżeńskie Mani (Karolina Bacia) i Ani (Weronika Humaj), a także młodość córeczek tej pierwszej. Nad dziewczynami z rodu Winnych jak zły duch krążył będzie Kazimierz (Mateusz Janicki). Lato na planie nie oznacza poluzowania rygoru sanitarnego. Aktorzy i ekipy zrobią wszystko, aby nie narażać zdrowia - własnego i kolegów.

2 czerwca wracają na plan ekipa "Klanu", również w czerwcu kręcić się będzie "M jak miłość", które musiało zmienić scenariusze, ze względu na ciążę Barbary-Kurdej-Szatan.

"Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa "M jak miłość" bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki" -  informuje nas Karolina Baranowska z produkcji serialu. "W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej" - zdradza Baranowska.

Smutną wiadomość mamy natomiast dla fanów "Dziewczyn ze Lwowa" - serial został skasowany z TVP.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje