Wielkie finały!

Sprawdź, co wydarzy się w ostatnich odcinkach twoich ulubionych seriali!

"PRZYJACIÓŁKI"

Edyta (Paulina Chapko) przyjedzie z Kopenhagi i od razu zadzwoni do Michała (Marcin Rogacewicz), by umówić się z nim na spotkanie. Mężczyzna, pod pretekstem odebrania od Stacha (Kacper Anuszewski) materiałów szkoleniowych, wyjdzie zobaczyć się z Edytą. Problem pojawi się, kiedy kolega zapuka do drzwi Patrycji (Joanna Liszowska). Przyparty do muru Michał przyzna się do spotkania z koleżanką z Kopenhagi. To przeleje czarę goryczy. Wściekła Patrycja, chcąc wyjaśnić swoje wątpliwości, umówi się z Edytą. Obie panie szczerze sobie porozmawiają, a Patrycja dowie się o wielu kłamstwach, którymi karmił ją ostatnio mąż. W rezultacie Patrycja wystawi walizki Michała za drzwi!

Pod znakiem miłości

Reklama

Dagmar (Marcin Korcz) w końcu zdobędzie się na odwagę i poprosi o rękę Kate (Ilona Lewandowska). Oczywiście, ukochana powie "TAK". Z tej okazji zaproszą najbliższych - Ingę (Małgorzata Socha), Roberta (Krzysztof Wieszczek) z Hanią (Pola Figurska) oraz Jerzego (Mariusz Bonaszewski) na uroczystą kolację do restauracji. Kate dumnie będzie prezentować pierścionek, który dostała od swojego wybranka. Nie ma wątpliwości, że romantyczny nastrój udzieli się wszystkim. Zwłaszcza Indze, do której po raz kolejny dotrze, że popełniła wielki błąd, nie przyjmując pierścionka od Roberta kilka miesięcy wcześniej. Ale kto wie, może i dla niej los przygotuje niespodziankę...

Dawne słabości

Zdecydowanie mniej powodów do radości będzie miała Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Kiedy ona będzie czekała na wyniki biopsji, Paweł powróci do swoich złych nawyków. Spotka przypadkiem na ulicy Gośkę (Karolina Staniec). Dziewczyna zaprosi go na kolację, a on nie odmówi... Wieczorem pędząc do młodej dziewczyny, odbierze telefon od zapłakanej byłej żony. Okaże się, że kobieta będzie bała się otworzyć kopertę z wynikami. Na szczęście pojawi się wsparcie - niezawodne przyjaciółki!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje