Reklama

Wielka kariera bez matury? To możliwe!

Od najmłodszych lat wpaja się nam, że wykształcenie to jeden z najważniejszych aspektów życia, a bez niego nic nie osiągniemy. Czy aby na pewno? Młynarska, Barrymore, Mucha, Cichopek i Depp - te gwiazdy pokazują, że bez papierka, a jedynie ciężką pracą, da się zdziałać naprawdę wiele!

Paulina Młynarska

Aktorka, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna oraz córka Wojciecha Młynarskiego.

Reklama

Już w wieku 16 lat uciekła z domu i udała się do Francji, aby spełniać swoje marzenia.

Szybko usamodzielniła się i zagrała w "Kronice wypadków miłosnych", a także w filmie erotycznym "Różowa seria".

Później już niestety nie było czasu na powrót do szkoły i naukę, ponieważ w wieku 22 lat Paulina zaszła w ciążę, a na świecie pojawiła się jej córka, Alicja.

Nie przerwała jednak kariery aktorki i tak w 1997 roku mogliśmy oglądać ją, jako Agatę Gabriel w serialu "Złotopolscy", jak i w drobnych, epizodycznych rolach. 

Obecnie Młynarska raczej nie może narzekać na kompleksy ze względu na brak wykształcenia. Oprócz kilku ról w serialach została też dziennikarką, prezenterką, pisarką i podróżniczką. Wiele osób dogryza Paulinie, że nie ma ukończonej szkoły.

- Jest mi przykro, kiedy czytam o sobie, że jestem półgłówkiem, bo nie mam papierów - to naturalne - pisała kiedyś na swoim Facebook’u. Dodatkowo aktorka sprzeciwia się oskarżeniom o nepotyzm i zarzeka się, że wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie - a nie znanej rodzinie.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje