Reklama

Więcej informacji już wkrótce...

"Newsroom" to serial stworzony przez Aarona Sorkina, autora dwukrotnie nagrodzonego Złotym Globem serialu "Prezydencki poker" oraz uhonorowanego Oscarem® twórcy scenariusza głośnego filmu "The Social Network" opowiadającego o kulisach powstania Facebooka. W swojej najnowszej produkcji, Sorkin opowiada o kulisach współczesnego dziennikarstwa, w którym nie zawsze najważniejsza wiadomość musi okazać się newsem dnia. Pierwszy sezon serialu nominowanego do dwóch Złotych Globów zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 czerwca.

 

Reklama

Akcja serialu rozgrywa się w środowisku dziennikarzy pracujących dla fikcyjnego kanału telewizji kablowej Atlantis Cable News, a jej głównym bohaterem jest prezenter Will McAvoy (Jeff Daniels) prowadzący i współtworzący codzienny program informacyjny.

Widzowie poznają go w najtrudniejszym momencie jego kariery zawodowej, kiedy po wizerunkowej katastrofie na prestiżowej uczelni, wraca po dwóch tygodniach do pracy i dowiaduje się, że większość współpracowników złożyła wypowiedzenie, a nową producentką jego programu została jego... była dziewczyna MacKenzie McHale (Emily Mortimer).

Oczywiście, Will nie chce mieć z nią nic wspólnego, ale próby doprowadzenia do wyrzucenia dziewczyny spełzają na niczym.

Niebawem, zresztą, on i jego ekipa mają na głowie znacznie ważniejszą sprawę. Na platformie wydobywczej Deepwater Horizon pracującej w Zatoce Meksykańskiej wybucha pożar i dochodzi do największego w historii USA wycieku ropy naftowej do oceanu.

Czy Willowi i jego nowemu zespołowi uda się stworzyć, być może, najtrudniejszy program w historii ich pracy?swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Newsroom | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje