Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

Piątek

Klan

odc. 3492 Na wieść, że Ola z synkiem wrócili wreszcie do domu, Paweł jedzie do nich w odwiedziny. Z ogromną radością obserwuje zachwyt i zaangażowanie młodych rodziców.

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2067 W mieszkaniu Walawskich panuje dziecięcy harmider, który Zosia źle znosi. Piotr stara się naprawić relacje z żoną. Tego dnia Chowański wychodzi z więzienia. Na zewnątrz czeka na niego Umińska, a także Zosia. Artur wybiera towarzystwo Alicji. Podczas ich wspólnego obiadu w Feel Good Chowański nieoczekiwanie wybucha złością. Wciąż trwają prace nad uczynieniem z hotelu Stańskich miejsca przyjaznego rodzinom. Wolan ma poprowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci. Do Sadowskiego nieoczekiwanie dzwoni szefowa Kliniki Leczenia Niepłodności i prosi o spotkanie w pilnej sprawie. Ta wiadomość będzie dla niego szokiem! Darek opiekuje się przeziębionym Władkiem i martwi sprawą Kazika i Jewgienija. Problem rozwiązuje się sam, bo Ukrainiec dostaje pracę w innym miejscu. Poza tym Janicki wpada na pomysł, by w ramach świątecznego spotkania integracyjnego mieszkańców zorganizować konkurs kulinarny.

rodzinka.pl


odc.262 Kacper wyznaje Agacie, że gdy był mały, bardzo mu się podobała. Ludwik niefortunnie myli krem do twarzy z kremem do depilacji. Tymczasem Tomek i Magda spędzają wieczór z rodziną chłopaka. Niestety, spotkanie kończy się kłótnią.

O mnie się nie martw

odc.11 Kostek wynajmuje mieszkanie przy ul. Żelaznej. W trudnych chwilach wspierają go Krzysiek i Irenka. Przytłoczona problemami Maria zaniedbuje obowiązki w pracy. Wychodzi to na jaw podczas prowadzonej przez kancelarię sprawy o odszkodowanie.

Wiktoria

odc.8 W małżeństwie Wiktorii i Alberta narasta konflikt. Potęguje go obecność na dworze baronowej Lehzen, która zajmowała się kiedyś edukacją królowej. Monarchini nie ukrywa swojego przywiązania do dawnej guwernantki, co nie podoba się jej mężowi.

Czytaj dalej na kolejnej stronie:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje