Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

Piątek

Pierwsza miłość

odc. 2849 W Wadlewie odbywa się pogrzeb Norberta. Bartek ubolewa, że nie udało mu się spełnić ostatniej woli brata. Śmiałek postanawia pomóc i dzięki perswazji "zdobywa" prochy Sobolewskiego. Paulina i Bartek rozsypują jej w miejscu wybranym przez zmarłego.

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2028 Ponieważ u Walerii i Stefana zrobiło się za ciasno, Sadowska postanawia wrócić do domu. Szybko jednak okazuje się, że nie jest w stanie mieszkać pod jednym dachem z kochanką męża. Tymczasem budowa parku rozrywki w Borkach staje pod ogromnym znakiem zapytania.

Klan

odc. 3454 U Koziełłów zjawia się Witold i sugeruje Iwonie, że powinna zapłacić jego synowi za udział w reklamie. Córka Surmaczowej wpada w złość.

Rodzinka.pl

odc.255 Natalia oferuje Tomkowi swoją pomoc w opiece nad wnukiem. Boska stwierdza także, że wyprowadzka najstarszego syna wpłynęła na samopoczucie jego braci. Magda wypytuje Kacpra, czy widzi siebie w roli przyszłego wujka.

O mnie się nie martw

odc.4 Marcin unika kontaktu z ludźmi. Kolejny raz kłóci się z życzliwą mu osobą. Marta i Krzysiek zmuszają go do zmierzenia się z własnymi emocjami. Kostek pomaga Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej. Korzystając z sytuacji, skraca dystans służbowy.


Czytaj dalej na kolejnej stronie:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje