Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

Piątek

Pierwsza miłość

odc. 2844 W gazecie ukazują się zdjęcia Marysi i Michała z uroczystości wręczenia nagród architektonicznych. W jednym z wrocławskich mieszkań Igor ze zdumieniem zauważa, że jego ukochana, Dominika, jest uderzająco podobna do Domańskiej.

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2023 Pełni oburzenia Krystyna i Krzysztof próbują przekonać księdza Tadeusza, że plebania to nie jest miejsce dla byłej prostytutki. Dominika czuje się urażona i chce zrezygnować z posady. Sebastian postanawia jej pomóc, w związku z tym namawia Natalię, by zatrudniła dziewczynę.

Klan

odc. 3449 W gabinecie Czesi zjawia się siostra Brajana. Chce się dowiedzieć, dlaczego Kurzawska zaczęła jej unikać. Dyrektorka daje jej do zrozumienia, iż nie jest jej przyjaciółką.

Rodzinka.pl

odc.254 Natalia zastanawia się, czy Magda i Tomek wiedzą, na czym polega odpowiedzialne rodzicielstwo. Kuba tęskni za Paulą. Chce na nowo zdobyć serce byłej dziewczyny. Ona nie ułatwia mu zadania. Marek prosi Ludwika o nietypową przysługę.

O mnie się nie martw

odc.3 Krzyśka i Marka dręczą wyrzuty sumienia z powodu kłótni z Marcinem. Nerwowa atmosfera sprawia, że wszyscy trzej zapominają o Zbyszku, który tego dnia po raz pierwszy ma pójść do przedszkola. Sylwia dowiaduje się, co sądzą o niej stażyści.

Doktor z alpejskiej wioski: nowy rozdział

odc.53-57 Tom powoli odzyskuje siły. Lena wciąż czuje się odpowiedzialna za męża. Nie potrafi dokonać wyboru między nim a Martinem. Klara wraca z Rzymu. Wyznaje Hansowi miłość. Nie przypuszcza nawet, że on zakochał się w Susanne.

Miłosne potyczki

odc.44-48 Murat chce poznać powody nagłego zakończenia randki z Hayat. Dziewczyna wciąż trzyma go w niepewności. Didem odkrywa, kto sprzedał konkurencji reklamę, nad którą pracowała z całym zespołem. Pozyskane informacje przekazuje szefowi.

Elif

odc.446-450 Selim przyznaje się policjantom do postrzelenia Arzu. Wieść dociera też do Serdara i zakochanego w rannej Ümita. Melek pada ofiarą zamaskowanego napastnika. Z opresji ratuje ją Yuzuf. Cevahir jest zazdrosny o bohaterskie dokonania sąsiada.

Lombard. Życie pod zastaw

odc.161-165 Ziutek przychodzi do komisu razem z górnikiem Zeflem. Przyjaciel ze Śląska zmuszony jest zastawić swoją trąbkę, żeby mieć pieniądze na bilet do domu. Cichy wielbiciel potajemnie robi zdjęcia Andżelice. Darek zaś żegna się z Betonem.

Czytaj dalej na kolejnej stronie:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje