Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

Piątek

Pierwsza miłość

odc. 2834 W szpitalu trwa strajk załóg karetek. Marysia waha się, po której stronie powinna się opowiedzieć. W tym czasie na oddział ratunkowy trafia prawosławny duchowny. Personel, stosując standardowe procedury, nie spodziewa się tragedii...

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2013 Julita nadal nie wróciła. Zrozpaczony Józek zaczyna podejrzewać brata o porwanie żony i nie wierzy własnym oczom, gdy Jonasz pojawia się w jego mieszkaniu. Wkrótce Sałatka dostaje kolejny telefon od porywacza. Ludwik flirtuje z Ireną. Stefan opiera się Wiesi i postanawia pilnować kolegi, by nie robił głupstw, lecz jego starania idą na marne. Sadowski w ostatniej chwili odwołuje zabiegi, by potajemnie spotykać się z adoratorką, którą jest coraz bardziej oczarowany. Filip ma za złe Zuzi, że nie opowiedziała mu o wyjeździe do Algierii, nie wiedząc, że dziewczyna chciałaby jak najszybciej wymazać z pamięci traumatyczne wspomnienia. Para godzi się. Gdy przychodzą razem na trening, Adrian zapowiada swojemu koledze, z którym założył się, że uwiedzie Zuzię, że dziewczyna jeszcze będzie jego.

O mnie się nie martw

odc.1/13 Marcin nie potrafi otrząsnąć się po tragicznej śmierci Ingi. By zapomnieć o problemach, rzuca się w wir pracy. Bez porozumienia z ojcem zatrudnia w kancelarii trzech stażystów. Narzeczeni Sylwia i Paweł nie są pewni wspólnej przyszłości.

Doktor z alpejskiej wioski: nowy rozdział

odc.43-47 Hans cierpi po rozstaniu z Klarą. Pragnie zobaczyć się z ukochaną, która z byłym mężem przeniosła się do Rzymu. Zdesperowany, udaje się na samotną wspinaczkę w góry. Sentymentalna wycieczka kończy się dla niego dość niefortunnie.

Miłosne potyczki

odc.34-38 Przyjęcie u Tuval ma dość zaskakujący przebieg. Zazdrosny Murat rywalizuje z Ibrahimem. W końcu wbrew woli Hayat wyprowadza ją z przyjęcia. Deryia postanawia zniszczyć związek Doruka z Asli. Planuje misterną intrygę.

Elif

odc.436-440 Zakochany Ümit zabiega o względy Arzu. Aranżuje ich spotkanie w parku. Elif zdradza matce, że zawdzięcza życie Yusufowi. Ta wieść sprawia, że Melek zaczyna wątpić w winę mężczyzny. Zeynep z kolei rozpoczyna nową pracę.

Więzień miłości

odc.9-13 Omer i Zehra podpisują kontrakt ślubny. Teraz już nic nie przeszkodzi młodemu biznesmenowi w zawarciu fikcyjnego małżeństwa, by uszczęśliwić umierającą siostrę. Nic bardziej mylnego - ojciec jego przyszłej żony wymarzył sobie innego zięcia.

Lombard. Życie pod zastaw

odc.151-155 W komisie pojawia się klient, który chce spieniężyć designerski wazon syna. Pracownicy odkrywają, do czego naprawdę służy naczynie. Kazimierz jest wściekły, że Kornelia mimo jego protestów ciągle używa znaku towarowego lombardu.

Czytaj dalej na kolejnej stronie:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje