Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

Piątek

Pierwsza miłość

odc. 2824 W ramach integracji wadlewiaków Olek organizuje wieczór piłkarski. Koledzy są zdziwieni, gdy Norbert na męską imprezę przyprowadza Polę. Tymczasem choroba Anny postępuje coraz szybciej.

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 2003 Hubert odbywa szczerą rozmowę z bratem i dziękuje Markowi za uratowanie Stasia. Pyrka wyznaje, że wrócił zza oceanu na krótko w interesach. Okazuje się, że Polonia w Chicago oszalała na punkcie Ricardo. Hubert chce zorganizować Gawronowi trasę koncertową w USA. Oliwka nie poprzestaje na jednorazowym spotkaniu z rodzicami Mii. Postanawia ich odwiedzać regularnie, co zastanawia Kajtka. Z chłopakiem spotyka się Władek, aby wypytać go o plany na przyszłość. Cieślak jest przerażony tym, że syn nie wie, co chce studiować i czy w ogóle rozważa dalszą edukację. Na trening Celiny z Frankiem i księdzem Tadeuszem przychodzi Radek. Gdy Lidka się o tym dowiaduje, robi mężowi scenę zazdrości, zupełnie tracąc nad sobą panowanie.

Klan

odc.3432  Zachowanie Kornela mocno złości Ulę. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że jej związek z muzykiem chyba nie przetrwa próby czasu. Wieczorem "Korbas" zaprasza ją na randkę.

Zakochani po uszy

odc.20-24 Wiki interweniuje w sprawie zawodu miłosnego Natalii. Okazuje się, że Tomek nie chce się umówić z jej przyjaciółką, gdyż zauroczyła go Asia. Sylwia szuka nowego lokum po przymusowej wyprowadzce z mieszkania Piotra. Pomaga jej dawny kolega.

Doktor z alpejskiej wioski – nowy rozdział

odc.33-37 Przygotowania do we‑ sela Hansa i Klary dobiegają końca. Lisbeth nie kryje rozczarowania, że przyszli małżonkowie zatrudnili konsultantkę ślubną, zamiast skorzystać z jej pomocy. Martin planuje oświadczyny. Najpierw jednak ratuje zrozpaczonego wdowca.

Łzy Cennet

odc.115, 116 Dzięki pomocy Selima policjanci wpadają na trop Cihana. Podczas wymiany ognia giną porywacz i przebywający na miejscu Kaya. Po dramatycznych przeżyciach wszyscy czekają na ceremonię zaślubin Cennet i Selima. Melisa poznaje przystojnego piosenkarza.

Miłosne potyczki

odc.24-28 Dochodzi do spotkania rodzin Murata i Didem. Rodzice przyszłej panny młodej nie przypadają do gustu Azime i Dorukowi. Hayat wyznaje miłość Muratowi. Załamana odpowiedzią ukochanego, omal nie ginie pod kołami samochodu.

Elif

odc.426-430 Zeynep ma problem z uczennicą. Cansu, zamiast iść na korepetycje, udaje się na koncert. Matka dziewczyny oskarża nauczycielkę o oszustwo. Elif pomaga bezdomnym kotom. Podczas jednej z interwencji dostrzega antykwariusza z bronią w ręku.

Czytaj dalej na kolejnej stronie:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje