Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?


PIĄTEK

Klan

Reklama

Odc.3409 W odwiedziny do wnuczki przychodzi Gabriela i jest zaskoczona, że dziewczynką zajmuje się Zosia. Mama Jacka tłumaczy Wilczyńskiej, że ma więcej czasu niż młodzi.

Barwy szczęścia

Odc. 1978 Po zwolnieniu Tomka Regina zaczyna się zastanawiać nad zatrudnieniem nowego pracownika. Franek sugeruje, że miałby dla niej odpowiedniego kandydata. Tymczasem do Fitness Klubu zgłasza się Celina, współpracownica Bożeny z firmy Bilskiego.

Pierwsza miłość


Odc. 2799 Zaskoczony Piotrek odbiera telefon od zapłakanej Betty. Dziewczyna błaga go o spotkanie. W czasie rozmowy wyznaje, iż zdaje sobie sprawę, że chłopak może mieć do niej żal, ale potrzebuje jego pomocy.

Elif


Odc.401-405 Asuman przekazuje Arzu wieść o sfingowanej ciąży Goncy. Gdy Zeynep podejrzewa męża o zdradę, Koray strzela do Selima. Podpala też chatę, w której dotąd więził zakładników. Elif wraca do szkoły. Przez długą nieobecność ma problemy z nauką.

Cena miłości

Odc.114 Sawasz przekazuje informacje uzyskane od Dżamala tajnemu agentowi. Następnie udaje się na spotkanie z Jawuzem. Konfrontacja obu mężczyzn kończy się przyjazdem policji i śmiercią Jawuza. Po wszystkim Baldarowie szykują się do wesela.


Doktor z alpejskiej wioski – nowy rozdział

Odc.8-12 Martin czuje się porzucony przez Susanne. Nie ma jednak czasu na miłosne rozterki, gdyż jego pomocy oczekuje kobieta zaatakowana przez niedźwiedzia. Początkowo podejrzewa odurzenie narkotykami, ale u pacjentki nasilają się objawy wścieklizny.

Wiktoria

Odc.4 Do pałacu przybywają książęta Albert i Ernest. Obaj stają w konkury o rękę Wiktorii. Królowa, kierując się dobrem kraju, postanawia stanąć na ślubnym kobiercu z pierwszym z kandydatów. Przełamując wewnętrzny opór, proponuje mu małżeństwo.
Sobotnie opisy odcinków na kolejnej stronie --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje