Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?


PIĄTEK

Klan

Reklama

odc. 3389 Do Jacka zagląda Roman i pokazuje mu zdjęcia pięknego domu. Okazuje się, że kolega Zarzyckiego przenosi się za granicę i chce jak najszybciej sprzedać willę.

Barwy szczęścia

odc. 1958 Sabina wspierana przez Władka czeka przed salą operacyjną, gdzie trwa walka o życie Tomali po zawale. Wkrótce lekarz przynosi jej tragiczną wiadomość. Oliwka wpada w zakupowe szaleństwo za pieniądze, które dostała od Laury. Wrzuca na portal społecznościowy swoje zdjęcia w kusych ciuchach, a Kajtek jest zaskoczony zachowaniem dziewczyny. Wkrótce Zbrowska, mamiona łatwym zarobkiem, daje się namówić współlokatorce na spotkanie ze sponsorami. Małgorzata organizuje przyjęcie dla potencjalnych inwestorów firmy Wilka. Gościem honorowym jest Budrewicz, prezes banku, w którym Jerzy stara się o pożyczkę. Klemens udaje zainteresowanego budową biznesmena, a Zwoleńskie i Marczak dwoją się i troją, by dostać konieczny do kontynuowania inwestycji kredyt.

Pierwsza miłość


odc. 2778 Nadchodzi dzień, w którym ma zapaść decyzja o dalszych losach Marysi. Wspierają ją Michał i Julka. Wszyscy z napięciem oczekują na to, jaki zapadnie wyrok. Ale wcześniej głos zabiera prokurator...

O mnie się nie martw

odc.13 Marek martwi się o Agatę Zatońską, która nie zjawiła się w pracy. Mecenas jest zaniepokojony do tego stopnia, że Paweł musi go zastąpić na rozprawie. Tymczasem Marcin razem z dziewczynkami oczekuje powrotu Igi i Zbyszka z Rucianego.

rodzinka.pl

odc.252 Kacper skarży się rodzicom na nową nauczycielkę. Chłopiec złości się, ponieważ bliscy za nic mają jego rozterki. Natalia i Ludwik świętują 25 lat wspólnego życia. Tymczasem Magda i Tomek zjawiają się z wyjątkową nowiną.

Cena miłości

odc.94-98 Sawasz, za zgodę na rozstanie z Cziczek, proponuje Moranom ziemię klanu Baldarów. Szahnur jest oburzona propozycją. Następnie mężczyzna dowiaduje się o przemycie narkotyków. Chcąc spełnić obywatelski obowiązek, nasyła na Jawuza policję.


Wieczna miłość

odc.74-78 Banu stara się odzyskać zaufanie Tarika. Nihan prowadzi prywatne śledztwo, by znaleźć dowody świadczące o niewinności Ozana. Wkrótce wchodzi w posiadanie tajemniczego klucza. Nie wie jednak, które drzwi otwiera.

Sobotnie opisy odcinków na kolejnej stronie --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje