Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?


PIĄTEK

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 1938 Regina dziękuje Frankowi za okazane jej wsparcie. Kobieta nadal jest nękana telefonami i oskarżeniami ze strony córki Adama. Czapla proponuje Frankowi pracę w charakterze osobistego kierowcy. Stefan nadal nie ufa zięciowi. Z odsieczą Frankowi przychodzi Tolek. Jerzy decyduje się pomóc Natalii i zostać kierownikiem budowy inwestycji Wilka. Małgorzata proponuje Marczakowi, żeby z nią zamieszkał. Zarówno Bożena, jak i Kasia są w coraz gorszej kondycji psychicznej. Po rozmowie z psychiatrą Górka zdobywa się na szczerą rozmową z Łukaszem.

Klan

odc. 3371 Przygnębiony Feliks zagląda do Pawła i opowiada mu o kłopotach w Rosso. Zaskoczony Lubicz chce wiedzieć, jak z tą trudną sytuacją radzi sobie Monika. Nowak wyznaje, że żona wyjechała do Afryki. Natomiast Anulka oświadcza rodzicom, że ze względu na stres związany z ich rozwodem, nie spała całą noc i nie zamierza iść do szkoły.

Pierwsza miłość


odc. 2758 W Barbarianie dochodzi do scysji między Dorotą a Marianną. Kilka minut później zdesperowana Radziwiłłówna wyznaje "Mikserowi", co do niego czuje. Dodaje, że nie może mu wybaczyć, iż ostatecznie wybrał Marską.

O mnie się nie martw

odc.9 Notatka szkalująca dobre imię Marcina trafia na czołówki portali internetowych i poczytnych gazet. Monika oraz rodzina Kaszuby wierzą w jego niewinność, lecz klienci rezygnują z usług młodego adwokata. Jacek szuka sposobu, by zrezygnować z wizyty u dentysty.

rodzinka.pl

odc.248 Kacper od rana skarży się na złe samopoczucie. Rodzice nie wiedzą, co dolega synowi. Zmartwieni jego tajemniczą chorobą wzywają lekarza, by poznać diagnozę. Maria i Marek zjawiają się z niespodziewaną wizytą. Podczas wspólnego posiłku goście kłócą się między sobą. Atakowany Marek w końcu wstaje od stołu, pozostawiając bez pożegnania wszystkich biesiadników. Natalia zaprasza Paulę na kawę. Chce się dowiedzieć, jak poradziła sobie po rozstaniu z Kubą. Ludwik nie wie, w jaki sposób przypomnieć ojcu Magdy o uregulowaniu należności za projekt altany. Niebawem wpada na oryginalny pomysł. Ponadto wraz z żoną postanawia spędzić wieczór w towarzystwie Tomka i jego partnerki. Pech sprawia, że tuż przed wyjściem Boskiej zacina się zamek w spodniach.

Cena miłości

odc.74-78 Szahnur odwiedza Jasemin z nadzieją poznania wnuka. Gdy dowiaduje się, że u chłopca zdiagnozowano białaczkę, postanawia polecieć do USA, gdzie dziecko zostanie poddane skutecznej terapii. Cziczek walczy o lepszą pozycję w rodzinie.


Wieczna miłość

odc.54-58 Zeynep spędza pierwszą noc w domu męża. Vildan nie może znieść obecności synowej. Emir kontynuuje swój wrogi plan. Wysyła Kemalowi zdjęcia, które mają zdyskredytować nieświadomą zagrożenia Zeynep. Fotografie przechwytuje jednak ktoś inny.

Elif

odc.362-366 Gonca i Serdal nadal ukrywają się w leśnej chacie. Wkrótce między uciekinierami rodzi się uczucie. Cemal zmusza Elif do kradzieży pieniędzy. Dziewczynka nie spełnia jednak jego żądań. Melek w towarzystwie Kenana odwiedza Gülcan w sierocińcu.

Miasto równoległe

odc.2 Ojciec zabitej kobiety postanawia przedostać się na zakazany teren. Ruszają za nim członkowie organizacji Breach, która zajmuje się egzekwowaniem zakazu kontaktowania się mieszkańców obu miast. Borlú chce się dowiedzieć, czego mężczyzna szukał w Ul Qomie.

Sobotnie opisy odcinków na kolejnej stronie --->

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje