Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?


PIĄTEK

Barwy szczęścia

Reklama

odc. 1928 Przygnębiony Justin zwierza się Oliwce, że jest zakochany, ale wybranka nie zwraca na niego uwagi. Chwilę później, gdy w zasięgu wzroku pojawia się Laura, chłopak niespodziewanie namiętnie całuje Zbrowską. Dziewczyna nie kryje swojego oburzenia. Tymczasem Franek chce zabrać od Górków rzeczy Cariny i dziecka. Na drodze jednak staje mu Stefan.

Klan

odc. 3362 Przygnębiona Monika skarży się bratu, że Daniel ma kolejny szalony pomysł. Paweł przyznaje, iż wie o planach chłopaka i proponował mu pomoc materialną. Ale postawił jeden warunek - Ross nie może uczestniczyć w wyprawie do Afryki. Monika też ma jedno zastrzeżenie. Z ludźmi wynajętymi przez syna musi pojechać Bogdan.

Pierwsza miłość


odc. 2749 Zdesperowani Melka i Michał przeszukują policyjne archiwa, by znaleźć kibica, którego widzieli na monitoringu. W tym samym czasie Marysia z pomocą koleżanek próbuje przechwycić korespondencję między Lidką i strażnikiem. Gdyby to się udało, Domańska zdołałaby poznać podstępny plan Braniec.

O mnie się nie martw

odc.7 W kancelarii zjawia się studentka Marcina. Dziewczyna podczas kursu na prawo jazdy potrąciła żonę instruktora. Tak trafiła w sam środek konfliktu małżeńskiego. Iwonka próbuje pogodzić Sylwię i Pawła. Jej działania potęgują ich wzajemną niechęć.

rodzinka.pl

odc.246 Natalia przekonuje się do ukochanej Tomka. Dawne urazy odchodzą w zapomnienie. By podtrzymać dobre relacje, Boska zaprasza Magdę na lampkę wina. Dziewczyna, w odróżnieniu od niej, źle się czuje po wspólnym wieczorze. Kuba jest smutny po rozstaniu z Paulą. Kacper stara się go pocieszyć. Bracia szczerze rozmawiają o trudnościach wynikających z bycia w związku z kobietą. Ludwik postanawia zadbać o meble ogrodowe. Okazuje się, że w ten sposób chce zaimponować młodej i niezwykle atrakcyjnej sąsiadce z naprzeciwka. Zastanawia się także, czy wybrać się z Oleksiakiem na ryby. Odmawiając szefowi, może zamknąć sobie drogę do rychłego awansu. Viola odwiedza Natalię. Podczas spotkania zaskakuje przyjaciółkę swoją znajomością języka francuskiego.

Cena miłości

odc.65-68 Cziczek zdradza Sawaszowi miejsce pobytu Ahmeda i Orhana. Podczas konfrontacji ginie wielu członków wrogich sobie klanów. Obie strony są żądne zemsty. Cziczek opłakuje zmarłego ojca. Jasemin odkrywa, że spodziewa się dziecka.


Wieczna miłość

odc.45-48 Pijany Salih wszczyna awanturę pod willą Emira. Nihan i Kemal cieszą się swoją obecnością w domu Leyli. Po romantycznej nocy mężczyzna, nie zważając na niebezpieczeństwo, decyduje się sprawdzić, kto leży w grobie wykopanym przez Ozana i Emira.

Sobotnie opisy odcinków na kolejnej stronie --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje