Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?

PIĄTEK

Barwy szczęścia

odc. 1918 Kniewski oznajmia Klarze, że jego książka zostanie wydana mimo jej negatywnej opinii. Pyrka jest przekonana, że to koniec jej redaktorskiej kariery. W wydawnictwie Klara jest świadkiem zamieszania z udziałem młodego autora, Winicjusza Zimińskiego, którego powieść przez przypadek trafia w jej ręce. Szymon na różne sposoby próbuje poderwać Kasię, a zainteresowana menedżerem Anita podejrzewa Górkę o romans z szefem. Aldona zmienia swój stosunek do Reginy, gdy dowiaduje o jej ciężko chorym mężu i wręcz zachęca Borysa do pomocy kobiecie. Tymczasem Grzelak nie rozumie czego Czapla od niego oczekuje.

Klan

Reklama

odc. 3352 Mimo sporych oporów Grażynce udaje się namówić Leopolda na wspólny wyjazd na działkę. Po powrocie dumny Kwapisz prezentuje żonie i matce skarb, który znalazł. Jego zdaniem, to ułańska ostroga.

Pierwsza miłość


odc. 2739 W Wadlewie wybucha sensacja - tajemniczy darczyńca zostawił w kościele ponad sto tysięcy złotych. A Edka odwiedzają wściekli gangsterzy.

O mnie się nie martw

odc.5 Do fundacji Igi zgłasza się Mikołaj. Chłopiec chce pomóc aresztowanemu przyjacielowi. Marcin, poznając historię, podejmuje się obrony oskarżonego. Monika natomiast odkrywa zaskakujące fakty z przeszłości Kaszubów. Wciąż jednak realizuje swój plan.

rodzinka.pl

odc.244 Boscy nie kryją zadowolenia, że poznali rodziców wybranki najstarszego syna. Niebawem ojciec dziewczyny zleca Ludwikowi pewien projekt, który stanowi spore wyzwanie. Tomek również się cieszy, że w relacjach Natalii i Magdy nastąpił przełomowy moment. Po wielu próbach dziewczynie udało się zyskać przychylność niedoszłej teściowej. Zosia pokazuje Kacprowi przeróżne sposoby, aby skutecznie pozbyć się złośliwego brata. Wspólnie obmyślają strategię. Wizyta Pauli wywołuje spore zamieszanie w domu. Najbliżsi Kuby zastanawiają się, jak ugościć nastolatkę. Kacper informuje o swoich planach - zamierza pojechać samotnie w Bieszczady. Pełni obaw rodzice nie aprobują najnowszego pomysłu chłopaka.

Cena miłości

odc.56-59 Nazan wyjawia bratu, że poślubiła Borę. Niebawem w życiu młodych małżonków pojawia się pierwszy kryzys. Beszir, wpływowy handlarz narkotyków, domaga się transportu kolejnej partii towaru. Jeśli jego żądania nie zostaną spełnione, ktoś zginie.

Elif

odc.343-347 Melek opowiada w telewizji o zaginięciu córeczki. Ma nadzieję, że dzięki temu Elif wkrótce się odnajdzie. Gonca traci przytomność. W szpitalu dowiaduje się, że jest w ciąży. Zrozpaczona tym faktem, postanawia poddać się aborcji.

Wieczna miłość

odc.35-39 Kemal zaprasza Nihan do kina. Wraz z upływem czasu trafia na ślad sprawcy wypadku, w którym ucierpiał Onder. Zeynep informuje rodzinę o zerwaniu zaręczyn z Salihem. Jej serce należy bowiem do skrywającego wiele tajemnic Emira.

Sobotnie opisy odcinków na kolejnej stronie --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje