Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?

PIĄTEK

Barwy szczęścia

odc. 1903 Natalia szaleje z rozpaczy po zniknięciu córeczki, jest przekonana, że małą porwał Wilk. W poszukiwania Lei włącza się policja. Stańscy dyskutują o propozycji pracy w Australii. Ostatecznie Bruno dla żony rezygnuje z intratnej posady, a Bożena zatrudnia się w agencji ochroniarskiej Bilskiego, nie wiedząc, że mężczyzna działa na zlecenie jej byłego szefa Kowaluka. Ksiądz Tadeusz i Żabcia stają przed niecodziennym wyzwaniem.

Klan

Reklama

odc. 3337 Na Sadybie zjawiają się niespodziewani goście - Krzysztof i Lutka, która wraz z Elżbietą rozmawia na temat planów na przyszłość. Z kolei Bąk jedzie do szpitala, żeby odwiedzić Jerzego.

Pierwsza miłość


odc. 2724 Decyzja Gosi o wyjeździe przygnębia "Kaśkę". Ale niedługo potem ukochana zjawia się w Barbarianie. Tymczasem z zagrody Seweryna ginie alpaka.

O mnie się nie martw

odc.2 Po wyjściu ze szpitala Paweł decyduje się zmienić swoje życie. Marek przeżywa rozstanie z Renatą. Iga, ku niezadowoleniu Marcina, proponuje teściowi, by przez kilka dni mieszkał na Żelaznej. Krzysiek popełnia błąd, który wywołuje wielkie zamieszanie.

rodzinka.pl

odc.241 Natalia, krzątając się jak co dzień, przyłapuje Ludwika na korumpowaniu syna. Nie pozostaje obojętna na postępowanie małżonka. Próbuje dać mu nauczkę, jednocześnie świecąc przykładem wzorowej matki. Niebawem zjawiają się Marysia i Marek. Niestety, związek przyjaciół przechodzi poważny kryzys. Marek postanawia przeczekać konflikt na kanapie Boskich. Kacper nie chce iść do szkoły. Wpada na pomysł, by udawać chorego. Jego zdawałoby się doskonały plan ma jednak pewne luki, które szybko dostrzega matka. Filip prosi gospodynię domu o poradę. Boska z przyjemnością wyświadcza mu przysługę. Niebawem poznaje dziwną teorię na temat relacji damsko-męskich, które głosi przyjaciel jej syna. Kuba ponownie spotyka się z Paulą.

Cena miłości

odc.42-46 Bora proponuje Nazan małżeństwo, by przejąć jej majątek. Jasemin zdradza Sawaszowi sekret - Omer jest jego synem. Pala oczekuje na operację. Musi mieć założony bajpas. Cziczek dostaje list od brata z więzienia. Ukrywa przesyłkę.

Elif

odc.328-332 Gonca szuka sposobu, by zdobyć pieniądze dla Nurten. Elif ma zrobić pranie. Przez nieuwagę wylewa kwas solny. Porywaczka oskarża dziewczynkę o próbę otrucia. Selim każe matce przeprosić Zeynep. W tym sporze Kenan popiera brata.

Wieczna miłość

odc.20-24 Kemal dowiaduje się, że Emir kazał śledzić Nihan. Przekazuje wieści ukochanej. Odkrywa również, co łączy Leylę z rodziną jego wybranki. Dochodzi do wypadku na budowie, którą nadzoruje holding Emira. Znów sprawdzają się ostrzeżenia Kemala.


Sobotnie opisy na kolejnej stronie --->

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje