Reklama

Weekend w serialach: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzący weekend?

PIĄTEK

Barwy szczęścia

odc. 1898 Ku zaskoczeniu Agaty i Pawła, firma, która miała dystrybuować film o Walawskiej, w ostatniej chwili wycofuje się ze współpracy. Wkrótce na jaw wychodzi, że stało się tak tuż po interwencji prawników wynajętych przez Piotra. Paweł postanawia porozmawiać z byłym mężem Marty... Natomiast Natalia odlicza już dni do porodu, a Wilk się nią troskliwie opiekuje.

Klan

Reklama

odc. 3332 Do Jerzego dzwoni Michał - chce pożyczyć pieniądze na dokupienie ziemi pod warsztat. Niestety, ojciec musi mu odmówić. Ale Antek i Renata wpadają na pomysł, jak rozwiązać ten problem.

Pierwsza miłość


odc. 2719 Trwają przygotowania do ostatniego etapu konkursu kulinarnego. Tomek jest zdenerwowany. Na dodatek Artur i Maciek niechcący psują to, co przygotował

rodzinka.pl

odc.240 Tomek przygotowuje się do australijskiej podróży. Pod nieobecność brata Kuba zamierza zająć jego mieszkanie. Viola chce poznać zdanie innych na swój temat. Wyniki są dla niej zaskakujące. Natalia ma ochotę na nocne igraszki.

Cena miłości

odc.37-41 Mustafa kradnie pistolet należący do Pali. W barze, w trakcie awantury, zabija swojego przeciwnika. Cziczek wyjawia, że pragnie rozwieść się z Sawaszem. Rodzina jednak nie akceptuje jej decyzji. Jasemin wyjeżdża z Baldarem na romantyczny urlop.

Elif

odc.323-327 Arzu chce rozdzielić ojca z macochą. W tym celu aranżuje napad na rezydencję. Nurten grozi małej Elif śmiercią. Przerażona dziewczynka w pośpiechu wybiega na ulicę. Z opresji ratuje ją Mushin. Selim stara się odzyskać zaufanie ciężarnej Zeynep.

Wieczna miłość

odc.15-19 Zeynep odkrywa, kim jest tajemniczy człowiek, który proponował jej rolę. Informację zdobywa także Kemal. Ozan nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej. Nie wie jednak, że o względy Zeynep zabiega Salih, aprobowany przez bliskich dziewczyny.


Sobotnie opisy na kolejnej stronie --->

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje