Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"1920. Wojna i miłość"

odc. 6, 7 Lulu odwiedza Bronka w więzieniu. Przypomina mu o ich dziecku i stara się podnieść go na duchu. Jadwiga otrzymuje od Sabiny kolejne instrukcje. Gdy wraca do domu, Józef znajduje w jej torebce listy z Rosji. Okazuje się, że przysłane zostały przez jej rodziców, którzy rzekomo nie żyją. Józef powiadamia o tym swoich przełożonych, a ci kontrwywiad. Ambroży, służący Olszyńskich, podsłuchuje rozmowę Aleksandra z synem Szczepana. Informuje o tym swojego pracodawcę. Aleksander zabija Olszyńskiego, po czym ucieka. Kontrwywiad ma coraz więcej podejrzeń wobec Jadwigi. Wkrótce w jej ręce trafiają spreparowane informacje, które ta przekazuje Sabinie. Władek wpada w pułapkę oddziału Aleksandra i Tkaczenki. Aresztowana Jadwiga przyznaje się do współpracy z sowieckim wywiadem.

"rodzinka.pl"

odc.81-83 Ludwik jest bardzo łatwowierny. Chłopcy bez trudu ukrywają przed nim złe stopnie w szkole. Natalię prześladuje pech. Nie zalicza testu na miłość, któremu poddali ją Kacper i Zosia, psuje toster i doznaje wypadku w trakcie gaszenia światła.

"Czas honoru"

odc.30 Władek, przebrany za niemieckiego oficera, zawozi rannego Michała do szpitala. Tadeusz odkrywa miejsce spotkań konspiratorów z dowódcą.

"Rezydencja"

odc.44 Jan, wbrew woli Łukasza, wspiera fundację Kochanowskiej. Starszy brat zmusza Marysię do wizyty w aptece i zamknięcia sprawy skradzionych leków.

"Bonanza"

odc.93 Zmęczeni pędzeniem stada Cartwrightowie zatrzymują się na noc w miasteczku Akali. Niespodziewanie zostają oskarżeni o napad na miejscowy bank.

"Janosik"

odc.9 We wsi trwa pobór do służby w austriackim wojsku. Zamożni górale chronią swoich synów, wręczając łapówki. Biedni chłopi proszą o pomoc Janosika.


Sobota

"Ojciec Mateusz"

odc.48 Mateusz ma poprowadzić kilka audycji w radiu Rytm. W rozgłośni jest świadkiem ostrej kłótni między dwoma prezenterami. Wkrótce jeden z nich zostaje zamordowany podczas prowadzenia nocnej audycji.


Niedziela

"Kości"

odc.114, 115 W spalonej ciężarówce znalezione zostają zwęglone zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że zginął on w wyniku ran zadanych narzędziem o rzadko spotykanym ostrzu. W korzeniach drzewa śledczy odkrywają szkielet zaginionej kobiety, znanej kardiochirurg.

"Blondynka"

odc.6 Leśniczy Auguścik razem ze swoją matką opracowuje plan usidlenia pani weterynarz. Ogłasza publicznie, że Sylwia jest jego narzeczoną. Gdy plotka dociera do samej zainteresowanej, ta robi awanturę leśniczemu, rozwiewając tym samym jego nadzieje.

"Glee"

odc.10-12 Na polecenie Willa członkowie zespołu mają podzielić się w pary i zaśpiewać sobie ballady. Za nieobecnego Matta z Rachel występuje Schuester. Wspólny duet sprawia, że uczennica zaczyna inaczej patrzeć na profesora i coś do niego czuć.

"Na krawędzi"

odc.5,6 Marta szantażuje Zawadę, który ma zostać sędzią Sądu Najwyższego. Chce, aby przeszedł na emeryturę, inaczej ujawni kompromitujące go informacje na temat Sylwii. Wychodzi na jaw, że Protas pracuje zarówno dla Zawady, jak i Niemczyka.

"Kamuflaż"

odc.6 CIA przypuszcza, że ktoś z parlamentu ujawnia tajne informacje wywiadu. Annie otrzymuje zadanie śledzenia senatora Jarvisa. Odkrywa, że mężczyzna ma romans z szefową swego gabinetu. Domyśla się, że to kochanka senatora jest źródłem przecieku.

"Ranczo"

odc.57 Kozioł i Czerepach, chcąc sprzedać z apteki dużą partię olejku goździkowego, wymyślają plagę meszek, przed którą rzekomo ma chronić ten specyfik. Lucy gotowa jest ogłosić stan klęski żywiołowej. Jednak wkrótce ustala, że cała afera to zwykłe oszustwo.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach | seriale | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje