Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"1920. Wojna i miłość"

odc. 4, 5 Władek otrzymuje z rąk marszałka Piłsudskiego order Virtuti Militari. Po rekonwalescencji wraca do swojego garnizonu. Dostawca mąki wręcza Bronkowi pokaźną sumę pieniędzy. Wkrótce okazuje się, że towar dostarczany do magazynów jest złej jakości. Aleksander zostaje wezwany do Warszawy. Dowiaduje się, że zginął bolszewicki agent, on zaś musi odbudować siatkę wywiadowczą. Józef i Jadwiga biorą ślub. Władek, wracając z tej uroczystości, zatrzymuje się na kilka dni w majątku Olszyńskich. Próbuje zbliżyć się do Zosi, ale dziewczyna bawi się jego uczuciem. Jadwiga, która jest sowiecką agentką, przekazuje Sabinie meldunki. Józef niczego się nie domyśla. Bronek zostaje aresztowany. Lulu jest zrozpaczona. Przyjaciele młodego oficera interweniują u porucznika Mikulicza.


"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.8, 9 Detektywi poszukują zaginionej Madeline Briggs. Śledztwo prowadzi ich w mroczny świat prostytucji i handlu ludźmi. Kolejne dochodzenie agentów skupia się na seryjnym mordercy, który przeprowadza u swoich ofiar przeszczepy organów.

"Czas honoru"

odc.25 Lola, Wanda i Nina przygotowują się do ucieczki. Władek planuje wznowienie akcji napadu na Reichsbank. Janek odbiera paszport dla Moslera.

"Rezydencja"

odc.39 Łukasz okłamuje rodzinę, że został pobity przez robotników. Składa też fałszywe zeznania na policji. Jan dowiaduje się, że syn nie pracował w Bożydarowie.

"Bonanza"

odc.88 Ben i jego synowie szukają skradzionego bydła. Adam trafia w lesie na rannego ranczera, Matta Granta. Okazuje się, że to członek gangu złodziei.


Niedziela


"Kości"

odc.112, 113 Ekipa podejmuje się identyfikacji ofiar katastrofy statku sprzed 150 lat. Eksperci odkrywają tam szczątki mężczyzny, który zginął około miesiąca temu. Trwa pokaz cukierniczy. W wielkiej tabliczce czekolady zostają odnalezione zwłoki młodej kobiety.

"Blondynka"

odc.5 O pomoc do Sylwii zwraca się Andżela. Jest w ciąży i szuka swojego chłopaka, który niedawno pracował w lecznicy doktora Fusa. Ojcem dziecka okazuje się Krzysztof Semkow, kolega Sylwii ze studiów. Młoda lekarka postanawia na nowo połączyć parę.

"Glee"

odc.8, 9 Sue zakochuje się w dziennikarzu Rodzie. Finn z trudem godzi treningi z próbami zespołu. Puck dedykuje Rachel swój solowy numer. Quinn zostaje wyrzucona z zespołu czirliderek. Jej następczynią ma zostać cierpiąca na zespół Downa Becky.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.6 Córka wpływowej kongresman zostaje zgwałcona i zamordowana we własnym domu. Wiele wskazuje na to, że zwabiła sprawcę, zamieszczając ogłoszenie w internecie. Brenda sądzi jednak, że za całą intrygą stoi ktoś, komu zależało na śmierci dziewczyny.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje